Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet kezdeni a hülyegyere...

Mit lehet kezdeni a hülyegyerekkel aki állandóan becsenget?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek aki amikor elmegy a ház előtt kerékpárral akkor becsenget. Mire ráordítanék már a harmadik háznál van. Múltkor az anyját is elkaptam és elég keményen kiosztottam, de nem használt, csak csenget, napi többször.

A csengőt ki szoktam kapcsolni, direkt van neki külön kismegszakítója a karácsonyi, szilveszteri, húsvéti köszöntgetősök miatt. De nem lehet egész nap kikapcsolva tartani, lemaradtam múltkor is egy ajánlott levélről.

Mit lehet tenni azon kivül hogy a nyakára tekerem a biciklije vázát?



tegnap 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Ezért csenget, mert te pattogsz miatta.

Cseréld ki egy kellemes hangú dallamcsengőre ami nem zavaró, halk, de meghallod! Soha ne reagálj amikor becsenget! Ennyit tehetsz.

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Kikapcsolod a csengőt és kiírod, hogy hívja a következő mobilszámot:xxxxxx. A postás megtalál, a gyerek meg keres másik csengőt.
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Mit? Ez konkrétan zaklatás. Ez nem szabálysértés, ez bűncselekmény. Ha kiskorú akkor meg a szülei felelnek érte. Rendőrség.
tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"mert te pattogsz miatta"

1 évig tűrtem!!


"Cseréld ki egy kellemes hangú dallamcsengőre"

Sokra megyek vele bro :DDDDD

tegnap 21:14
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
A számod ki ne írd, a kis retardált utána hivogatna. Fogalmam sincs, milyen bizonyíték szükséges a feljelentéshez, hátha itt tudja valaki S akkor gooo bíróság.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

A hármast hiába pontozzák le, van az a szint, amikor már ez is megfordul az ember fejében, a kérdező esetében 1 év szenvedés több, mint elég.

Mindig ugyanakkor csenget? Egyszer kaphatna bentről láthatatlanul egy vödör hideg vizet a nyakába. Kezdetnek.

tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

#5 Tanácsot kértél. Adtam.

Hogy neked nem tetszik az a te dolgod. De elgondolkodhatnál azon, hogy ha az nem vált be amit eddig csináltál akkor talán nálad van a hiba és nem abban amit tanácsoltam.

De további sikeres szenvedést kívánok! Van aki direkt cseszik ki magával.

tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 árokpart ***** válasza:
73%
3-es Ilyen szinten még messze nem bűncselekmény legfeljebb szabálysértés , ha egyáltalán foglalkoznának vele. Ahhoz nagyon komoly fenyegetés kell, hogy bűncselekmény legyen és természetesne bizonyítani is tudni kell.
tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 árokpart ***** válasza:
84%
4-esnek írtam nem a 3-as nak bocs.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Fsms ***** válasza:
74%

Legelőször dokumentáld, h bizonyítható legyen.

Utána tudsz menni a rendőrségre, előtte felesleges.

tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!