Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kábítószer birtoklás...

Ha kábítószer birtoklás vétségével gyanusítanak az pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés

A rendőrségi jelentésben más is szerepelt (alkalmi terjesztés, fogyasztás) de a papíron amit kaptam a kérdésben leírt módon fogalmazták meg az ellenem folyó ügyet. Rajtakapás nem történt, ellenőrzés során önként átadtuk, nagyon csekély mennyiségű volt nálam, viszont a rendőr ismert személyesen és a számbarágta, hogy tudom, hogy árulod, tudom kitől veszed stb. És ezeket is írta bele a jelentésbe. A vád viszont csupán a birtoklás. Gondolom mert az bizonyítható kétség nélkül? A többit kinyomozzák?

Se telefont nem vettek el, kihallgatásra is most megyek majdnem 1 év után, jogosítványomat se vonták be (nem voltam bódult de volt nálam). Ha a teszt pozitív lett volna akkor már bevonták volna?


ma 05:39
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Idáig nyomoztak, most annak alapján kihallgatnak. Nem tudhatod, meddig és kikhez jutottak el a nyomozásban. A telefonodat ezután is bevonhatják.


Ha a nyomozó azt mondta, hogy tudja, hogy kiktől veszed, tudja, hogy terjeszted, vedd komolyan, mert be is fogja bizonyítani. Nem a levegőbe beszél.

ma 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:

Szerintem fogadj azonnal ügyvédet. A telefon nem szükségszerűen szükséges, pl. Ha lehallgatak akkor tudják mi történt.

Vétség esetén főleg az elterelés a cél.

ma 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy azt gondolják hogy kábítószer volt nálad.
ma 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!