Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nemzetbiztonsàgi àtvilàgítás...

Nemzetbiztonsàgi àtvilàgítás során, erre a kérdésre hogy válaszoljak?

Figyelt kérdés

"Fogyasztottam-e rendszeresen, vagy alkalmilag valamilyen drogot, vagy bódító hatású gyógyszert?"

Amennyiben igen, sőt gyógyszert néha még most is be szoktam venni, csak alváshoz, Frontint, abból is csak keveset, egy felet max, illetve van, hogy hónapokig nem is veszek be. De a válasz mégis igen lenne, drogokat is nyilván szinte mindenki próbàlt màr ki. Így büntetőjogi felelősségem tudatában mit válaszoljak? Annyira nem fontos nekem ez a munka, hogy "még többel kössem be", úgymond.

Előre is köszi!


ma 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindenki próbált ki drogokat.
ma 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
63%
Ha igent írsz, nem kapod meg a melót!
ma 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, ha meg nemet, akkor hazudok, nem? Abból lehet valami?
ma 00:34
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Írd azt hogy rendszeresen fogyasztasz drogot és árulod is.
ma 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyugtatót rengetegen szednek alkalmilag vagy rendszeresen, a használata normalizálva van, vényköteles, orvos írja fel. Szerintem "bódító" gyógyszer alatt nem a nyugtatót értik, hanem az erősebben tudatmódosítókat pl opiatok, ketamin, ezeket is inkább akkor, ha a bódító hatásuk miatt szedi vki, nem azért mert pl műtét után fájdalomcsillapítasra kell
ma 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Azt kész.
ma 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fsms ***** válasza:

Nyugodtan írj nemet.

Frontin nyugtató nem okoz bódult hatást. Ha innál rá az más eset.

ma 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!