Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tegnap szemtanúja voltam egy...

Tegnap szemtanúja voltam egy balhénak a villamoson, itthon már ilyenből sem csinálnak ügyet?

Figyelt kérdés

Az egész történetnek annyi volt a lényege, hogy egy 30 körüli férfiember, valamin összeszólalkozott a felszálló jegyellenőrrel, percekig vitatkoztak, aztán a férfi hirtelen nekiesett, elkezdte folytogatni, majd fogta magát, és gyorsan leszállt.


Utána mindenki ment tovább a dolgára, már az ilyen is elnézve a jegy nélküli utasoknak?



ma 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom, majd lesz feljelentés, és a kamerák alapján akár még meg is találhatják.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Te miért nem csináltál semmit?
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

"...itthon már..."


nem. ez régóta ismert és dokumentált fenomén, semmi köze ahhoz, hogy mikor és hol történt.

gyakorlatilag az van, hogy minél többen tanúi egy eseménynek, annál valószínűbb, hogy senki nem fog csinálni semmit.

ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Látatlanba a csávónak adok igazat.

Ez a jutalékos rendszerben működő jegyellenőri állás a legnagyobb férget hozza ki az ellenőrökből.

Emlékszem még azokra az időkre, amikor megértők, és engedékenyek voltak az ellenőrök.

Most direkt belekötnek mindenbe a jutalékért.

ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Elméletileg volt valamilyen jegye, csak lejárt, vagy nem érvényes, ergo mégsem volt. Valami ilyesmin veszhettek össze, és kezdődött a tettlegesség.
ma 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
én az ellenkezőjét láttam hogy egy két méteres nagydarab ellenőr a nyakát fojtogatta az utasnak.meg hogy szerencsétlen külföldi turistákat zaklatnak a metróba
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta ez megy.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!