Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogosan rakott ki bennünket a...

Jogosan rakott ki bennünket a biztonsági őr?

Figyelt kérdés

A testvérem és én kivertük a balhét egy Yettel üzletben a sok várakozás miatt, mert 6 órát[!!] várokozattak minket.

Annyira elcsattant az agya, hogy csapkodta a pultot, szidalmazta a rendszert, én pedig erőszakkal csítítottam le. Kiabált, és verte magát. A biztobsági őr majdnem lekevert neki, és kidobott minket.

Olyan feldúltan hajtottunk el, hogy szószerint driftelve fordultunk ki a parkolóból, és lett majdnem egy koccanás is.


A hazaúton bekantatt a testvérem, össze-visdza vezetett, büntetőfékezgetett is.

Szerencsére nem volt mögöttünk senki, de így is hajmeresztő volt.


Nagyon félek, hogy legközelebb ártani fog valakinek, és sérülést okoz. Kiskora óta vannak időközönkét rohamai



ma 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A testvérednek komoly dühkezelési gondjai vannak. Van panaszkönyv is.

A másik miért várakoztattak titeket 6 órát? Annyi ember volt előttetek? Akkor kb. kinn vártatok volna. Nem kerek ám a történt, hogy miért kellett ennyit várni.

ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Jogosan.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak tízen voltak előttünk, egy ügyintéző volt bent
ma 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

A 6 óra akkor is teljesen életszerűtlen. Ha esetleg volt valami rendszer hiba és amiatt kellett várni, akkor azt biztosan közölték veletek, ahogyan azt is, hogy foglalhattok időpontot is. Tehát ha tényleg ott ültetek 6 órát, az a saját hülyeségetek volt.

Tesód meg szedjen gyógyszert, ha gyengék az idegei, ne mások életét veszélyeztesse.

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem kamu sztori, de jogosan, akár megtörtént, akár csak elképzelted a szitut.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem is érdmes azért hatodolni azt a 6 órát, de egyébként igen, jogosan.

Elhiszem, hogy kellemetlen ügy, én is utálom az ilyen soha véget nem érő sorbanállásokat, de ez nem mentség arra, hogy ordenáré módra balhézzon, meg hőzöngjön. Főleg, hogy valszeg nem is az alkalmazottjuk tehet róla.


Az nem volt opció, hogy máskor visszamenjetek?

ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!