Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezzel most mit ért el?Ilyenkor...

Ezzel most mit ért el?Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Még 2022ben elütöttek.Azóta a bíróságot járjuk.Elmentünk a bíróságra,első fokon 7 hónap eltiltás plusz pénzbüntetés.Az ügyész fellebbezett.Másod fokról visszadobták első fokra.Azt mondta az ügyvédem ezzel a bíró azt várja hogy a vádlott bevallja,hogy elütött (mert amúgx tagadta hiába a szakértői vélemény) es mondja a szájával ki hogy megbánta.Eljött a tárgyalás.Az ő ügyvédje is ezt mondta,hogy vallja be es lezáródik az ügy.Ez a golyós meg nem azr csinálta amit az ügyvédje mondott,hanem azt mondta a tárgyaláson hogy ő nem ütött el.Még papírt nem kaptam csak egy közös ismerőstől tudom.Elvileg januárba menni kell megint bíróságra.
ma 09:23
 1/6 DK-s ***** válasza:

Kevés az info.


Azt tagadja hogy személy szerint ő ütött el, vagy azt hogy mégcsak nem is az ő kocsija ütött el, vagy azt hogy akarattal ütött el?

ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy elütött.Azt állította,hogy belekapaszkodtam a motorháztetőbe es arról leestem mikor ő elindult.Természetesen szakértők bevonását kérte a rendőrség amiben megállapították,hogy nem mond igazat és valóban elütött.Kapaszkodásra utaló nyomot nem találtak,sőt elütésemnél én egy helyben álltam,ő nagy gázadással egyenesen felém tartott és elütött.
ma 09:48
 3/6 DK-s ***** válasza:

#3-nak:


Szerintem rossz helyre illesztetted be a válaszod.

ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DK-s ***** válasza:

Kérdezőnek:


Itt komolyabb probléma van.


Ha bebizonyosodik hogy ő ütött el, akkor az is igazolódik hogy szándékosan tette. Onnantól pedig ez BŰNCSELEKMÉNY, nem közlekedési baleset!


Így már nem csodálkozom, hogy tagad. Ezért simán BÖRTÖN jár. Nem eltiltás meg pénzbünti.

ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DK-s ***** válasza:
És ha jól tudom, a jogsijának is búcsút inthet VÉGLEG!
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a sérülés mértékétől. 8 napon belül gyogyuló karcolásra ne akarj semmit.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!