Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetséges, hogy egy bűncselek...

Lehetséges, hogy egy bűncselekménynek voltam szemtanúja vagy az a férfi inkább az apja volt?

Figyelt kérdés

Tegnap a buszállomáson várakoztam a buszomra és teljesen véletlenül felfigyeltem velem szemben egy tini lánycsoportra és egy idősebb (50 év körüli) buszsofőr ott beszélgetett velük és az egyik lányhoz hozzá is ért, beletúrt a hajába meg simogatta.


Ezután tovább állt. Azon gondolkodtam el, hogy vajon az a sofőr az apuka volt vagy egyszerűen nem tudtam hova tenni a jelenetet.



ma 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem történ bűncselekmény.
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi olyan nem történt amivel neked dolgod lenne. Mivel nem tudod kik voltak és mi történt, így nem is kell véleményed se legyen róla.

Sok lehetséges válasz van: 1. rokona volt. 2. a család régi barátja vagy a lány keresztapja, 3, csak kedveli a lányt és az is őt. 4. csak egy beszélgetés volt amiben tett egy kedves megjegyzést a hajára és megsimogatta - a lányt meg nem zavarta.

Amennyiben itt másról lett volna szó akkor azt a lány a szüleivel majd lerendezi. Nem gond ha figyelsz és ha ennél többet tapasztalsz akkor akár közbe is avatkozol, de ez itt most csak egy kedves jelenet amiről nem tudsz semmit.

ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felidéznéd a passzust, ami szerint bűncselekményt követett el a hirtelen felindulásból történő hajsimogatással?
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Van az az eset amikor már nagyon úgy érzi az ember, hogy a bűncselekmény előszele - csak emlékezz Biden akcióira amikor kislányok haját szaglászta meg simogatta. Na, azoknál egyértelmű a szitu, nem csak egy kedves rokon kedves gesztusa.
ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!