Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnan tudom meg ahogy a...

Honnan tudom meg ahogy a munkáltató bejelentett-e engem és arra az összegre ami a szerződésben van?

Figyelt kérdés

szept. 18. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Minden hó elején kapsz bérpapírt, illetve ügyfélkapun is lelehet kérdezni, hogy mennyit adóztak utánad.
szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
A bejelentést meg sima ügy: felmész ügyfélkapura és lekérdezed, hogy biztosított vagy-e TB és hogy hol. :)
szept. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, ha van ügyfélkapus belépésed akkor a megfelelő portálon te magad is le tudod ellenőrizni, hogy be vagy-e jelentve és milyen összeggel.
szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kiváncsi Bp válasza:
A legpontosab kimutatást naprakészen az ADÓ hatoság adja ki részedre ha nem esik nehezedre bemenni. Itt mindennek utánna tudnak nézni söt ha eltér a szeződésben foglaltaktol akkor panaszt feljelentést is tudsz ott tenni.
tegnap 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert most vettem észre hogy az utalt összeg nem egyezik a kinyomtatott kifizetési bizonylattal. Gondolom az utalt összeg a valós mert annak van nyoma, míg a kifizetési bizonylaton szerepelhet más összeg is.
ma 13:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!