Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetnek jogi következményei...

Lehetnek jogi következményei annak, ha sátánistaként egy nyilvános rendezvényen széttépünk egy bibliát és elégetjük azt, miközben azt kántáljuk, hogy "éljen a Sátán"?

Figyelt kérdés

Szeptember 23-án (őszi napéjegyenlőség napján) tartjuk minden évben a legnagyobb sátánista ünnepet, rituálét és összejövetelt. Viszont idén ezt biblia égetéssel is fűszereznénk, mert elegünk van a keresztény befolyásból.


Teista sátánisták vagyunk, viszont NEM "spirituális sátánisták", mielőtt valaki tévedésbe esne! Semmi közünk ahhoz a szélsőjobbos náci csürhéhez!


Motiváció: Gyűlöljük a kereszténységet és a jobboldalt, és undorodva figyeljük a kormánytól a "keresztény ország vagyunk" típusú szólamokat, illetve en bloc azt, hogy a kereszténységet még a 21. század harmadik évtizedében is görcsösen erőltetik a "konzervatívok", és a vallásra hivatkozva akarnak törvényeket hozni (pl abortusz korlátozás vagy lmbt ellenes gyűlöletkeltés).


Jóllehet, a fidesz és a fiókpártja, a mi gatyánk álkeresztény pártok, de ez részletkérdés. Nem vagyunk keresztények,és soha nem is leszünk.


A vallásszabadságot természetesen tiszteletben tartjuk, mindenkinek legyen az a hite, ami neki tetszik. Azt viszont soha nem fogjuk elfogadni, hogy a keresztények beleszóljanak a nem hívők életébe, és keresztény törvénykezés legyen.


A keresztény terror elleni tiltakozásul, a legnagyobb sátánista ünnepen, szeptember 23-án, egy bibliát kívánunk megsemmisíteni a saját rendezvényünkön.


Ha teszem azt, egy emésztőtartály jobber, vagy egy kotnyeles keresztény "beszivárog" a rendezvényünkre és levideózza az egészet, és felkap minket a fideSS média, mint sátánista kereszténység gyalázókat, annak lehetnek jogi következményei?



szept. 12. 05:36
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
16 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak a fidesznek jön jól, mert majd lehet titeket mutogatni mint elrettentő példát
szept. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Erre mi is gondoltunk :/

A zártkörű rendezvény nyilván biztonságosabb lenne, de mi most már nyilvánosat akarunk.

szept. 12. 05:47
 3/46 anonim ***** válasza:
62%

Egy igen zártkörű rendezvényhelyszínt tudnék javasolni ehhez a műsorhoz - csak szerintem nem tetszene neked hogy ott rácsok vannak az ablakon és sok-sok gyógyszerrel jutalmazzák az efféle dolgokat, meg sok orvos konzultál az ilyen típusú személyek szerepléseiről.

Hétköznapi nyelven persze erre csak annyit szokás mondani, hogy olyan hülye vagy mint a se** és fogalmad sincsen mivel is szórakozol, de orvosi értelemben nyilván van megfelelő latin kifejezés is rád.

szept. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%

Két kérdés merül fel bennem.

1, kérdező, miért gondolod, hogy mint "sátánista" nem vagy keresztény? Az egyik a másikból fakad.

2, #3, nekem sincs fogalmam arról, hogy mivel szórakozik a kérdező de nagyon kíváncsi vagyok. Leírnád?

szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
17%

#4 Ha keresztény vagy akkor értened kellene mit jelent a sátánnal szórakozni.

A kérdező is pont azért teszi mert hisz benne, csak nem fogja fel a tettének súlyát.

Ha nem vagy keresztény akkor meg értened kellene, hoyg mentálisan milyen útra viszi az ilyen dolog és mit okoz a saját agyában ezekkel, mit tesz a saját normál, polgári értelemben vett életével, ha ilyen események szereplője lesz. Ez pont olyan mint a "csak feltettem pár meztelen képet a netre a barátomnak" sztori, amiből aztán soha nem tud kimászni mert nem fogta fel hogy mit is csinál valójában ezzel, mikre/kiknek ad lehetőséget ezzel és hoyg nem lehet visszacsinálni később sem ha meggondolná magát.

szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen. Koránégetésért európában már többeket kivégeztek, a Bibliai is pont olyan szent.
szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
57%
Abban hiszel, amiben akarsz, de más vallását nem gyalázhatod.
szept. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
40%
Legjobban úgy úszod meg ha Csecsenföldön csinálod. Ott a legutóbbi palimadárnak csak levágták az egyik fülét és megetették vele, de életben hagyták.
szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez csak trollkérdés.


"a Bibliai is pont olyan szent"


Találtam 1et. Eltüzeltem a többi szeméttel 1ütt.


2024-ben nincs szükség a gerezstyénekre. Már tudjuk hogy nem lapos a föld.


Ha a gerezstyények gyilkolni akarnak, ne fogják rá egy képzeletbeli lényre!

szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%

#5 mi a különbség az "Istent" gyalázó sátánista rituálé és a "Sátánt" gyalázó keresztény rituálé közt?

Igazából érdekel bárki álláspontja akár antropológiai akár pszichológiai szempontból.

szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!