Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megittam a boltbol egy protein...

Megittam a boltbol egy protein shaket feljelentés indult és be kell mennem és ezzel foglalkozik a Magyar Rendörség?

Figyelt kérdés
és ugye nem volt nálam pénz senki telefon száma meg senki se volt velem meg iratok se voltak (18 év allat vagyok) és rendört hivtak most kuldték a levelet be kell mennem ki halgatásra mer feljelentettek. És nem vagyok tisztába a jogokal ezér mi járhat? Mer nem értem minek ez a herce hurca ezzekel foglalkoznak de a többi komolyabb üggyekel szarnak rá és ha pénz birság akkor mennyi is?

szept. 2. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Lőrincel meg nem foglalkozik senki?
szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, max 5év
szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

A lopás az lopás, mindegy mit loptál el.

16-17 évesen is tisztában vagy azzal, hogy ez lopás.

Ez szabálysértés, pénzbüntetést fogsz miatta kapni meg ha a szüleid normálisak akkor pár nagy pofont és a zsebpénzedből kell kifizetned vagy dolgoznod kell, hogy előteremtsd.

szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés kamu.


Amúgy, ha a történet igaz lenne, akkor csalás lenne és nem lopás.

szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 nem kamu sztori tényleg megtörtént mier irnék ki kamu sztorit teljes mértékbe igazi
szept. 2. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden hozzád hasonló hülye meginna egy valamit a boltok polcairól, szerinted ki nyelné be a kárt? Majd apuciék kifizetik, remélem büszkék lesznek rád :)
szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Amit csináltál, az minimum lopás szabálysértése.

Pénzbírságot kapsz, valószínűleg.


"Mer nem értem minek ez a herce hurca ezzekel foglalkoznak de a többi komolyabb üggyekel szarnak rá és ha pénz birság akkor mennyi is?"


Aki komolyabb dolgokat követ el, annak - veled ellentétben - esze is van, így nem lehet semmit rábizonyítani.


Ezzel szemben te tetted egyértelműen bizonyítható volt (mert egy szerencsétlen, suttyó, nyamvadt kis pöcs vagy, aki nem tudja, hogy kell profin lopni..), így most szopod a f@szt.


Ez van. Így jártál.

szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én sokszor ettem, ittam a boltokban de sose buktam le.
okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 - as!


Mert mákod volt!

okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!