Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek is törvényt...

Szerintetek is törvényt kellene hozzni arra ha valaki megszül egy gyereket, (közben tudja az illető férfi családos) akkor kapjon érte büntetést, akár börtönt is a hölgy?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 20:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én a férj vagyok.Amit irtam az igaz csak sokan letagadják,én dolgoztam nagyon sok helyen életem során,és nem tudok olyan férfi kollégát mondani aki nem csalta volna meg a nejét.Csak sokra nem jött rá az asszony.
2010. nov. 2. 20:43
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehetsz ennyire önző?
2010. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Attól még mert sok ilyen férfit ismersz, még nem normális. Ezt csak a férfiak dumálják be, hogy ha férfi csal az más. A válások számából ítélve a nők ezt nem egészen így gondolják. Ha a sztori rólad szól, remélhetőleg megtapasztalod az elvált férfiak sanyarú sorsát.
2010. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Már h gondoltad? Az első az, h ha valaki párkapcsolatban él, az nem csalja meg a másikat. Meg aztán hogy tudná bárki is bebizonyítani, h nem szedte a nő a tablettát, vagy szedte és csak becsúszott. (Mert se a tabletta se a gumi nem 100%-os.) És ha be is zárnák a nőt, esetleg szülés után, ki nevelné fel azt a szegény gyereket? Majd az apja, és annak a felesége, akiknek pont a háta közepére nem hiányzik az a szegény gyerek? És igen is, a férfiak tudjanak már csomót kötni a farkukra, ha már egyszer elkötelezték magukat, és hűséget fogadtak valakinek.
2010. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Aki meg félrelép a házasságban azt meg meg kéne kövezni, vagy felakasztani.Legközelebb húzz egy gumit a farkadra, te abnormális, kár lenne tovább szaporodnod.
2010. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha a férfi ment félre, miért a nőt zárják börtönbe???
2010. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem inkább téged kéne börtönbe zárni, igazi IQ-bajnok lehetsz.. Családos ember létedre felesége van, minek jársz félre? Az esküvővel+gyerekkel hűséget is vállaltál a családodhoz!

Szerintem inkább szégyellned kellene magadat! Gondolj egy kicsit a feleségedre, meg abba bele, hogy fordított esetben Te hogy reagálnál rá, ha "véletlenül" terhes lenne valaki mástól, de közölné, hogy azért szeret, és mások is ezt csinálják..

Naaaa?

2012. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!