Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Multi cégeknél szokott lenni...

Multi cégeknél szokott lenni szondáztatás? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Ilyenek mint Tesco, ruhaboltok stb. Ha szoktam inni akkor bukó lesz ott dolgozni?

aug. 30. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Figyi, egy multi nem valami sarki jöttment hivatal, ahol te lébecolhatsz meg sunnyoghatsz, vagy törvényeket bárhogyan kijátszhatsz amolyan urambátyám suttyó fideszes-magyar módjára.

Szedd össze magad.

aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi sunnyogás meg lébecolás van azon, ha szünetben iszom egy sört, vagy beverek egy felest? Nem a kassza napi bevételét tervezem zsebre rakni.

Egy kasszában üléshez jól tudom hogy nem kell akkora koncentráció mint mondjuk buszt vezetni csúcsidőben. És én így is teljesítettem a melót mindig, ebben a melegben fél óra alatt ki is izzadod azt az alkoholt.

aug. 30. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát, az alkoholizmus a legtöbb helyen kizáró ok, joggal :)
aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bukó biza.megse próbáld

Valaki alkoholmentes sört vett,és már ment a pletyka.Persze főnökig jutott.

aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden multinál zéró tolerancia van, szerintem a kereskedelemben szúrópróbaszerűen, a gyárakban be és kiléptetésnél is fújni kell, valahol csak befelé. Nálunk valaki brahiból, vagy az előző műszak egy féldecis üveget hagyott a vécében, és a takarítónő riadóztatott. Az egész műszakot, 600 embert végigszondáztak. Nem találtak ittast.
aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én régen dolgoztam multinál, és igen, szokott lenni. Pár hónap alatt biztos belefut bármelyik dolgozó a szúrópróbaszerű ellenőrzésbe.

Kis, pár tucat embert foglalkoztató vállalkozásnál csak akkor volt, mikor mindenki számára nyilvánvalóvá vált az egyik alkalmazottról, hogy tökrészegen jár be, és elege lett belőle a vezetőségnek.

Tanulság: ne piálj meló előtt/közben, mert úgyis ki fognak baxni. Ha nem tudod megállni, akkor jelentkezz be egy elvonóra.

szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha ennyire szükséged van rá, hogy megidd, akkor alkoholfüggő vagy és kezeltesd magad. Illetve ha az vagy, akkor nem lesz elég egy, hanem szépen lassan majd műszak végére talajrészegre iszod magad.

Ha meg csak úgy szórakozásból csinálod, akkor ritka ostoba vagy.

szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!