Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A földhivatalba van panaszköny...

A földhivatalba van panaszkönyv? Azért kérdem mert olyan dokumentumokat akarok kikérni ami érint engem (hagyatékkal kapcsolatos, valaki(k) ügyvédek tudtom és beleegyezésem nélkül adtak az államnak termőföldet).

Figyelt kérdés

Mit tehetek ha nem adják ki a dokumentumokat? Hívom a főnöküket, az biztos, de azon kívül beírnék a panaszkönyvbe, ha van. Az ügybéd 60 ezerért akart nekik írni, ezt sokallottam, meg neki se biztos, hogy érdemben válaszoltak volna, csak a zsozsó ugrott volna.

Szerintem nincs vagy nem lenne joguk visszatartani a bizonyítékokat. A tulajdoni lapon csak jogszabály van, ami nonszensz, (hogy nem beazonosítható a tulaj, amikor az ügyvéd 2 hónappal előbb ugyancsak olyan földet vásárolt amin beazonosítható volt az örökhagyó. Plusz az ajándékozott(lenyúlt) föld melletti parcellák is rokonoké, amikről szintén megállapítható a szémélyazonisság.

Egyébként 3 ügyvédnél voltam, senki nem tud hasznosat mondani, de az óradíjat szemrebbenés nélkül elkérik.

Most keresem a 4.-et, kíváncsi leszek...



júl. 6. 15:01
 1/1 anonim válasza:
van
júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!