Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van még olyan a mai rohanó...

Van még olyan a mai rohanó világunkban, hogy panaszkönyv?

Figyelt kérdés
Pl, ha a Bárdi Autónál (bolt nem netes vásárlás) lehangolóan/nem segítőkészen szolgálnak ki akkor be írhat a Vásárló?

2021. jan. 28. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Persze van. Csak aki rohan, az nem ér rá beleírni. Én inkább olvasni szoktam elkérni.
2021. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne és olyan helyen kell lennie ahol a vevő hozzá fér. Ezt ellenőrizni is szokták és bunti is van, ha nincs, el van dugva.
2021. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kötelező kellék. és talán tollat is kell mellékelni hozzá, hogy a vásárló be tudjon írni.
2021. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Van csak senkit nem erdekel
2021. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy fél-magán klinikán elvégzett röntgenvizsgálatról még 1 hónap után sem kaptam kiértékelő leletet, akkor elkezdtem kóvályogni az épületben az igazgatóság környékén. Megkérdezte valaki, hogy mit keresek, mondtam, hogy a panaszkönyvet, elkérte TAJ számomat és 3 napon belül megvolt az írásos lelet.
2021. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 qkker1 ***** válasza:
56%

Panaszkönyv nincs és soha nem is volt!


Vásárlók könyve az általad keresett dolog!

2021. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!