Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez illegális? (Több infó lent)

Ez illegális? (Több infó lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néhány napja pár cigó kölök (nagyjából 11-12 évesek lehetnek, de van köztük egy fiatalabb is.) átmásznak a kerítésen, bejönnek a kertembe, és elkezdik lopni a barackot a kertemből. A barackfák nem lógnak ki az utcára, teljesen az én birtokomon helyezkednek el. A gyerekek naponta egyszer kétszer jönnek, ma kora reggel is voltak itt. Rájuk szoktam ordítani, ám ez őket nem érdekli, felmarkolnak párat, és elszaladnak. Arra gondoltam, hogyha legközelebb jönnek lopni, kicsit megtréfálhatnám őket azzal, hogy meglövöldözöm őket a paintball pisztolyommal. Ez illegális? Hiába hívok rendőrt, kötve hiszem hogy segítene.

35F



júl. 3. 10:12
1 2
 1/12 Antiszociális lény válasza:
86%

A nagyobb baj inkább az, hogy szerintem nem akarsz balhét ott a környékeden egy vagy több roma családdal. Mert úgyis te jössz ki belőle rosszabbul.


A meglövöldözést pedig én nem tenném, mert ha olyan helyen találod el, vagy olyan sérülést okozol akkor még esetleg fel is jelenthetnek vagy megzsarolhatnak stb.. rosszabb esetben meg is késelnek.


Nagyon hülye ötlet ilyet csinálni.

júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor mi legyen?
júl. 3. 10:18
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Gyermekvédelemnél nyomd fel a családot. Kamerával vedd fel, és terjeszd helyi FB-csoportban, hogy az egész település tudja, kik a tolvajok.
júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Vagy vegyél kutyát.
júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Tegyél ki egy táblát azzal, hogy a barackot kutyasz*rral kented be, hogy fényesebb legyen, de emberi fogyasztásra nem alkalmas.
júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Egy nagy testű, harapós kutyával sokkal többre mennél.
júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez annyira falusi. 2-3 barack és már gyilkolna. Bár a boltban elég drága.


Múltkor kint voltak az eonosok, a szerelő simán lekapott a fáról egy almát és megette. Akkor most hívjam a rendőrséget?

júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Magasabb megmászhatatlan kerítést építs.
júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

@8

Az a 2-3 barack amire te gondolsz, az inkább 32 vagy 33 barack lehet, de simán több is.

júl. 3. 15:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Update: ma megyek a menhelyre menteni egy rottweilert. A többit majd meglátjuk, ha lesz valami érdekes utána mindenképp írok.
júl. 5. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!