Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csinálhatok ebből rendőrségi...

Csinálhatok ebből rendőrségi ügyet?

Figyelt kérdés

Emelt angol érettségin fél pont hiányzott a 60%-hoz. A maximumot nyújtottam, a vizsgáztató és az elnök is megdícsért. Holott tudom, hogy az írásbelim is 58%-os lett.

Fél pont hiányzott.


Ezzel milyen bűncselekményt követtek el?



jún. 20. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Semmilyen bűncselekményt nem követtek el. Talán többet kellett volna tanulnod.
jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sokat is tanultam, a vizsgaelnököt akarom oda juttatni, ahová sajnos való.

Azt is tudom, hogy az angol levélhez ők direkt odaírtak 7 sort, hogy több szó legyen. Én mindig betartottam a megadott intervallumot

jún. 20. 14:01
 3/14 anonim ***** válasza:
99%

"A maximumot nyújtottam"


Szerinted vagy szerintük nyújtottad a maximumot?

jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Maximum panaszt tehetsz az iskolánál, de ezzel semmilyen törvénytelenséget nem követtek el a vizsgáztatók. Kérvényezd hogy a vizsgaelnök elfopgultsága miatt újravizsgázhass.

Egyetemen egyébként sokkal nagyobb gondjaid lesznek, ott már én is írtam panaszokat, nővérem is kénytelen volt annak idején a rektori hivatallal levelezni egyes "oktatók" miatt. Ezt még lazán el lehet engedni. Max elmész rendesen letenni a nyelvvizsgát ha az kell és a tudásod megvan, az első nyelvvizsga árát úgyis visszafizeti az állam.

jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Azt csinálsz amit akarsz.
jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem követtek el semmilyen bűncselekményt. Nem minden bűncselekmény, amivel elégedetlen vagy. Jó, ha tudod, hogy a szóbeli vizsgabizottságnak fogalma sincs róla, milyen eredményt értél el az írásbelin, így kicentizni sincs módjuk. Ha az írásbelidet csakugyan átírták volna, az bűncselekmény lenne, de ilyenről még az öregapám sem hallott, és nincs is semmi érdekeltségük ilyenben. De gondolom, megtetted a fellebbezést az írásbeli megtekintése után, és ezt el is bírálták.
jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudos bizonyítani, hogy hozzáírtak a fogalmazásodhoz?


Egyébként miért tettek ilyet?

jún. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
70%

Nekem a biológia tanárom megfúrta tavaly az érettségim. Hosszú sztori, az írásbelim 98% volt!!!! szóbelin pedig úgy lehúzott hogy ott nem adta meg a 12%-ot (asszem írásbeli és szóbeli akkor sikeres, ha együtt megvan a 25%. Az egyik hiába nagyon jó, ha a másik nem éri el a szintet)

Pedig szóbelin kb megállás nélkül beszéltem, és bólogatott a többi tanár. 3 évet éjjel nappal csak bioszoztam szinte. Csomó felkészítőn is voltam. Mivel ő volt a vizsgaelnök így az ő szava többet ért mint a többi vizsgáztató tanárnak: Megbuktattak.

Azt is mondta, hogy annyi esélyem van gyógyszerésznek lenni, mintha ujjak nélkül akarnék sebész lenni, és sorolhatnám. Majd banketten örömmel mondta az osztálytársaimnak hogy az én naiv kis álmom nem sikerült, mert ennyi meg annyi pontom lett.


Ez pl bűncselekmény, hogy másnak az érettségi eredményeim elmondja. Azóta jogon ülök. Feljelenthettem volna. Nem tettem. Rohadjon meg.

jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
A vizsgáztató tanárod volt a vizsgaelnök az érettségin? Ne kábíts...
jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
#8 Amúgy meg ha nincs meg a 12%, póttételt kell húzatni. Több sebből vérzik ez a sztori.
jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!