Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van arra mód hogyha letöltendő...

Van arra mód hogyha letöltendő szabadsagvesztesre ittelnek mint diagnosztizált autista magánzárkában tolthesem a büntetésem? Hogy kellene ezt elintézni?

Figyelt kérdés

Számomra az ha 6 8 emberel egy cellában zárnak kínzással egyenértékű lenne.

Akár egy 5 nm kis ablak nélküli helységben is szívesebben lennék szükségem van az egyeduletre vagy mentálisan kikeszulok/elfaradok jobban retegek ettől mint az akár több éves büntetéstől.


Persze még nem dőlt el az is lehet hogy nem lesz letöltendő büntetés még hátra van az igazságügyi pszichológusal a beszélgetés mennyire befojasolt az állapotom .


Ha az se segít meg mindig bízom a kettős enyhítésében hogy egyeszsegre lehet jutni.

Viszont ott van a lehetőség hogyha az is kevés lesz akor valahogyan túl kell élnem ezt csoport cellában ez számomra nem biztos hogy kivitelezhető.



#börtön #Magán zárka
jún. 11. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:

Akor vagyok veszélyes ha mentálisan elfaradok vagy provokalnak.

A hirtelen hangos zajok illetve a tartós szociális közeg nagyon fárasztó nekem.

Testem ezt úgy jelzi hogy elpattanak az idegeim.

Azert is gondoltam hogy biztosítaniuk kell nekem az alapotom miatt magán cellat az a probléma hogy nincs tervem az eletemben 21 22 évesen megkaptam mindent amit akartam aztán darabjaira hullott és egyre mélyebbre asom magam a problemakban.

Csak alkalmazkodom és rogtonzok.

jún. 14. 09:42
 62/89 A kérdező kommentje:

Kicsit enis várom már a pszihologiai szakvelemenyem végre tabuk nélkül elmondhatom a problemaim.


Mások olyan könnyen mondják hogy kérhetem volna segítséget másoktól stb

De a mentális betegsegek stigmak az autizmus is az nem hogy a pedofília.

Vagy az erőszakos gondolatok.

Azért titkolja el az ember ezeket mert egyszerűen nincs mód arra hogy valaki úgy felvállalja hogy ne veszítsen isszonyat sokat.


Igen elismerem hogy felettébb gyanús hogy az után mentem először pszihiaterhez hogy végülis lebuktam de ez nem azért van mert egészséges vagyok hanem mert addig játszottam az egeszsegest.

Az egész életemben maszkoltam a problémát .

A rendőrség pontosabban az NNI indított el abba az irányba hogy ki kell vizsgálni magam..


Tudom megint mosdatasnak tűnik de nem az.egyszeruen nem vagyok bűnöző .

jún. 14. 11:43
 63/89 anonim ***** válasza:

60# nincs mindenhol külön részleg. A rabok egymás közt pedig tudják, ismerik a másik múltját.

A nővérem rendőr, illetve a családban még vannak egypáran testületi dolgozók.

jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 bazaltkaroly ***** válasza:

#62 "Mások olyan könnyen mondják hogy kérhetem volna segítséget másoktól stb"

Pontosan tudom. Ezért biztattalak az előbb is, hogy kérj segítséget. Írtam is, hogy örömmel meg fognak hallgatni és segíteni fognak. Nem kell félned, mert ha megteszed, az azt jelenti, hogy fejlődni próbálsz, és küzdeni, ami becsülendő szerintem.

Az egy jobb pont, hogy legalább erőszakot, vagy manipulációt nem követtél el, mert a lány is akarta (amit megint kiemelek, hogy enne ellenére továbbra sem helyes).

Most nem lehet mást tenni, mint várni, hogy mi lesz az eredmény. elmondhatod, hogy szégyellted a dolgokat, és nem mertél szakemberhez fordulni.

jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
64, ne bátorítsd, nagyon jól tudja mit csinált, csak emiatt ment el vizsgálatra. Iszonyat manipulatív személyiség, ha nem így lenne nem lenne gyereke egy kislánytól. Azt nem értem, hogy a szülei mégis hol voltak a kislánynak meg ennek a bűnözőnek is…
jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 A kérdező kommentje:

65# szüleim is csak akkor tudták meg hány éves a barátnőm mikor már terhes volt és nem lehetett elvetetni.utama mutattam be.


Az O szülei meg elhanyagoltak nagyon rossz anyagi körülmények közül jött .

Sokszor dolgoztak szülei távol munkás szállón és a nagymamája vigyázott rá de O nagyon engedékeny volt vele.


12 évesen írtam rá először aztán szépen lassan barátok lettünk 1 évig csak cheteltunk majdnem minden nap aztán végül elég bátor lett hogy

talizunk és utána kialakult minden.

Sima szerelmi történet is lehetne ha el lehetne tekinteni az O eletkoratol.

Amúgy már fiuzott a saját korosztalyaban ha egy szegregatumi roma sractol lett volna terhes aki után otthagyja jobban jár? minthogy én

megfelelo háttér mellet kiemeltem abból a közegből?


Az hogy 14 év a beleegyezés korhatár nem 16 a szegregatum miatt van engedve.

Én csak ezt a törvény adta lehetőséget hasznaltam ki gondoltam ha vagy 14 éves és ez törvényes akor miért ne lehetne osszekoltozni és gyereket vállalni.

jún. 14. 12:37
 67/89 bazaltkaroly ***** válasza:
#65 Ezt nem tudhatjuk. Bátorítom a javulásra, mert ha igaz a jelenlegi megnyilvánulása, akkor a börtön után jó útra térhet, ha nem akkor meg amúgy is mindegy, hogy mit írok.
jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 A kérdező kommentje:

Na azért még várjuk ki a végét ilyen mentális probléma mellet csak nem börtön lesz hanem gyógykezelés .


Ha érintette az alapotom a bűntényt akor korlátlanul enyhíthető a büntetés és teljesen bizonyosan érintette .

Egy felfugesztett büntetés pénzbírság mellet is elég lenne hogy jó útra térjek talán pszihoterapeuta és gyógyszeres kezelés mellet .

jún. 14. 13:01
 69/89 anonim ***** válasza:
vagy kémiai kasztrálás?
jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 A kérdező kommentje:

Nem lenne az olyan rossz nekem mint hiszed hisz gyerekem már van sima párkapcsolatot úgyse tudok fenntartani Nem járnak többet fizetős nőkhöz és onkielegitest se végeznek cserébe a szabadságért elfogadnam.


Mikor antidepreszanst irtak fel majdnem ugyan ez volt a reakció egyszerűen nem vágytam semmi olyasmire

Nekem kamasz koromtól volt ez a hatalmas vagy és egyszer csak semmi nem volt nagyon egy fura élmény volt

jún. 14. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!