Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van arra mód hogyha letöltendő...

Van arra mód hogyha letöltendő szabadsagvesztesre ittelnek mint diagnosztizált autista magánzárkában tolthesem a büntetésem? Hogy kellene ezt elintézni?

Figyelt kérdés

Számomra az ha 6 8 emberel egy cellában zárnak kínzással egyenértékű lenne.

Akár egy 5 nm kis ablak nélküli helységben is szívesebben lennék szükségem van az egyeduletre vagy mentálisan kikeszulok/elfaradok jobban retegek ettől mint az akár több éves büntetéstől.


Persze még nem dőlt el az is lehet hogy nem lesz letöltendő büntetés még hátra van az igazságügyi pszichológusal a beszélgetés mennyire befojasolt az állapotom .


Ha az se segít meg mindig bízom a kettős enyhítésében hogy egyeszsegre lehet jutni.

Viszont ott van a lehetőség hogyha az is kevés lesz akor valahogyan túl kell élnem ezt csoport cellában ez számomra nem biztos hogy kivitelezhető.



#börtön #Magán zárka
jún. 11. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 A kérdező kommentje:

Mert kritizálni merem ahogy ez a magyar társadalom kezeli ezeket az ügyeket??


Pedofilok mindig is voltak és lesznek és igen tele van velük gondolom minden nevelő intézet meg iskola stb nyilván annak tanul aki a gyerekek között érzi jól magát.


En nekem szerencsére annyi eszem volt hogy ez nem lenne jó ötlet.

Jó nyilván ezt nem lehet hagyni de miért kell ebből politikai ügyeket csinálni,valóságos társadalmi orjonges mind ket oldalról ez a pedofil gyűlölet .


Ha valaki csak pl meg meri kérdőjelezi hogy a kepnezegetes pedofil bűncselekmény e másnap már kirúgják a tv ből .

Ha egy szakértő meg merne mondani nyilvánosan hogy ez egy betegség másnap már meg lenne szegyenitve.

De Ha bűncselekmény akor kezeljék úgy mint egy lopást rablást nem kell ez a szenvedélyes gyűlölet meg az hogy egyes ugyekbol politikát csinálnak

jún. 13. 20:23
 52/89 A kérdező kommentje:

Kaleta Gábor előtt az én ügyem is egy sima felfugesztett lett volna a betegsegem nélkül is .

Isszonyatosan kitolt velem és a családommal .


K Endre előtt meg legalább lett volna esélyem jó magaviselettel előbb szabadulni vagy házi őrizetre de már az se lesz .


Imádkozom ne találjanak meg ilyen súlyos ügyeket mert a végén még halálbüntetést fogunk kapni ha politikailag ez valakinek meg fogja erni

jún. 13. 20:31
 53/89 anonim ***** válasza:

Kérdező, abban van igazság, hogy pedofíliából politikai ügyet csinálni igencsak problémás.

A Te esetedet nézve pedig azt érzem, hogy egyszer már így is megúsztad, mert 21 évesen folytattál szexuális kapcsolatot egy 13 éves lánnyal. Nehezen tudom elképzelni, hogy ezek után nem kapnál letöltendőt, még ha most “csak” képnézegetés is az ügy. Ezeket nem lehet folyamatosan az autizmus mögé söpörni.

Ami pedig a kótert illeti, legfeljebb az őrök jóindulatában bízhatsz, vagy abban sem...

jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
Mosdatod magadat csak.
jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 A kérdező kommentje:

53# szerintem anno azért nem lett ugy mert mikor kiderült hogy mi együtt vagyunk 14 éves volt és terhes a gyermekünk 14 éves kor után fogant

Én és O a terhesség 13.heteig nem szóltunk hogy ne lehessen abortuszt csinálni.(Amire majdnem rafaragtam mert mint kiderult 16.hetig lehet nem 12.kiskorú esetén ) De akor már nem akart abortuszt ennyire későn senki.


Utána meg már mindenki inkább segítőkész volt szülei is elfogadtak ezt a helyzetet,gyámhatóság és a családsegítő is inkább azon volt hogy maradjunk együtt mint család .

Házasodni nem tudtunk mert azt csak 16 éves kortól lehet

Össze tudtunk költözni de az is problémás volt mert 16 éves korig nem ismerik el hivatalból az élettársi kapcsolatot se egyedül nem költözhetett volna hozzám.

Így 1 évig mamája is jött segíteni.

A rendőrségnek is szoltak hivatalból már akor de nem lett vizsgálat gondolom ilyen családi helyzet nem a pedofil vadászat az első hanem hogy segítsünk egy születő csaladon

jún. 13. 21:01
 56/89 A kérdező kommentje:

És igen bolond vagyok hogy egy ilyen előzmény után 7 évvel ujra bajba kerülök nem értem én se miért csinálok hulyeseget


Ez a 4 büntető ügyem de az első ami eljutt a bíróságra .

Ugye 2018 20 21 és 23 ban indultak különféle ügyekben főleg párommal kapcsolatban isszonyat nehéz volt együtt élni nekem néha Meidown jaim vannak szükségem van időnként nyugalomra különben agresszív leszek.

Meghat nehezebb volt a családi élet egy kisbabaval mint ahogyan én számítottam.


Akár hiszitek akár nem enis már nagyon unom hogy folyamatosan bajba kerülök

Csak nyugalmat akartam mindig és mindig bele kerülök valamibe amibe nem kell.

jún. 13. 21:42
 57/89 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de anyává tettél egy gyereket... mégis mit vártál, mennyire lesz könnyű az együttélés?

Neked nyugalomra van szükséged, neki meg elvetted a kamaszéveit, plusz a lehetőséget, hogy más irányba menjen az élete.

Azért ne csinálj már mártírt magadból! Gondolom a többi büntetőügyednek is van alapja.

jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 A kérdező kommentje:

57# látod pont ezért mondom hogy én beteg vagyok nem bűnöző

ti tudtátok volna mivel jár egy gyerek és hogy mennyi plusz nehezseg ha az anyja is "gyerek"

Engem meg csak az érdekelt hogy megszerezem és osszekoltozhessek vele.

Az hogy miután megkapok mindent mi lesz nem láttam.

Ugyan ez az összes ügyem amúgy 2 Szer családon belüli eroszak volt anyosomek részéről persze volt párom tisztázott

Sajnos sok volt nekem idegileg ez ugyanis egy kisbaba hangos illetve egy ilyen fiatal lány nem olyan anya mint az én anyám 3 gyerek után és ezt nem tudtam rengeteg mindenben segitenem kellet és gyakorlatilag mindent nekem kellet intézni.

Orvoshoz vinni a gyereket boltba járni mert nem adhatam ki feladatként mert akor dupla annyiba került volna mintha én megyek.

Plusz játszora se vitte le mert kezdetben szégyellte azért aztán nekem kellet.

Altatni is nekem kellet sokszor a gyereket

Plusz ugye nekem dolgozni kellet és mindent fizetni.


Ezt látni kellene igaz egy felnőtt személynek hogy mivel jár ez?

Egyik buncselekmenyem se tudtam hogy ez lesz csak úgy jönnek .


Abban igazatok van hogy itt vagyok 27 éves és már eddig ennyi minden volt akor később mi lesz .

Igazából én se tudom jó lenne tudni pontosan mi a problémám és valami orvosi kezelés esetleg akár bentlakásos intézményben is korlátozott ideig .

jún. 13. 23:57
 59/89 anonim ***** válasza:

Ezek után nem fogsz orvosi kezelést kapni, legfeljebb egy elfekvő pszichiátrián, de nem engedi meg a bíró, mert közveszélyes vagy. Szakosodott intézménybe pedig az intézményvezető nem vesz fel, mert veszélyt jelentesz mindenkire, aki ott van.

Akárhogy is mosdatod magad, fegyházba kerülsz, jobb ha ezt elfogadod. Pár hónapot kibírsz, utána viszont úgysem élsz túl, hiszen a pedofilok átlagéletkora odabenn nem valami magas. A gyilkosok sem tűrik meg a fajtátokat. Pláne, ha így mosdatod magad.

jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 bazaltkaroly ***** válasza:

Ezt írtam korábban, hogy egy börtönőr szerint a pedofiloknak külön részlege van, és nem említik senkinek, hogy miért vannak bent, pont azért hogy elkerüljék a verekedéseket.


Itt az eredeti komment linkje:

[link]

jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!