Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van arra mód hogyha letöltendő...

Van arra mód hogyha letöltendő szabadsagvesztesre ittelnek mint diagnosztizált autista magánzárkában tolthesem a büntetésem? Hogy kellene ezt elintézni?

Figyelt kérdés

Számomra az ha 6 8 emberel egy cellában zárnak kínzással egyenértékű lenne.

Akár egy 5 nm kis ablak nélküli helységben is szívesebben lennék szükségem van az egyeduletre vagy mentálisan kikeszulok/elfaradok jobban retegek ettől mint az akár több éves büntetéstől.


Persze még nem dőlt el az is lehet hogy nem lesz letöltendő büntetés még hátra van az igazságügyi pszichológusal a beszélgetés mennyire befojasolt az állapotom .


Ha az se segít meg mindig bízom a kettős enyhítésében hogy egyeszsegre lehet jutni.

Viszont ott van a lehetőség hogyha az is kevés lesz akor valahogyan túl kell élnem ezt csoport cellában ez számomra nem biztos hogy kivitelezhető.



#börtön #Magán zárka
jún. 11. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 bazaltkaroly ***** válasza:
Ezért ajánlom, hogy próbálj meg egy ügyvédet fogadni, ő ebben fog tudni segíteni. Lehet hogy meg fogja tudni oldani a kérdést.
jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:

Van már kirendelt ugyvedem most várok a pszihologiai vizsgálatomra aztán vallomást teszek.

Utána remélem egészségre tudok jutni ügyészséggel segithetek is korlatozottan pl abban hogy kitől kaptam a darkwebes linket ahol olyan tartalom volt vagy maga a weboldal címe stb

Kettős enyhítés az autizmusom mellet csak elég lehet felfugesztetre

jún. 12. 15:45
 23/89 bazaltkaroly ***** válasza:

Ha segítesz is nekik, akkor lehet enyhítenek.


Sok sikert a gyógyuláshoz, remélem a jó úton fogsz haladni.

jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:

Nem fognak neked semmit sem biztosítani. Nagyon is tudatában voltál annak, hogy amit teszel, az rossz és törvényellenes. Innentől kezdve akármivel is mosakszol, nem fogják azt mondani, hogy nem vagy beszámítható. Neked nem kezelés kell, hanem büntetés. A lehető legsúlyosabb, mert még mindig azt hiszed, hogy a betegséged (ami nincs is) okozza a perverz gondolataidat. A mai napig bevallottan bámulod a fiatal lányokat, kiskorúakat. Ha annyira rohadtul beteg lennél, akkor járnál a pszichológushoz, de persze nem jársz. Nyilván, mert semmi bajod sincs, amit diagnosztizálhattak volna.

Több millió autisztikus ember van, aki teljesen normálisan él. Egyszer sem hallottam vagy láttam még olyat, aki 14 évesekkel akarna lefeküdni meg “gyönyörködni” bennük.

Azt fogod kapni, amit megérdemelsz: fegyházbüntetést. Ott majd megtanulod mi a norma. Vagy meghalsz, mert megölnek a társaid. Ugyanis az ügyészség nem fogja elfogadni az autistázásodat.

jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:

Köszönöm.majd meglátjuk mi lesz fogalmam sincs a pszihologus mit fog rólam írni ha az meglesz tisztábban láttok majd mik a lehetőségeim.


Az is lehet hogy bevonulok bentlakásos intezetbe autista közönségben látom vannak olyanok akik önként mondanak le a nagykorusagukrol és vonulnak be ilyen helyekre a leszazalekolasuk után.


Végülis lehet ez a probléma nagykorukent vagyok kezelve de egyáltalán nem biztos hogy annak kéne engem kezelni.

jún. 12. 17:11
 26/89 A kérdező kommentje:

24# nem voltam tisztában mit teszem ezért is buktam le mert ugyan úgy ki mertem írni mint most csak mostmár nincs tétje ,saját magam buktatam le mert én azt nem tudtam hogy megnézni is illegális a pedofil tartalmakat


A barátnőmmel meg azért alakítottam családot mert azt hittem lehet ez is normális.

Ha úgy éreztem volna hogy szegyelnem kell nem csinálok gyereket hanem titkolom mint a többi pedofil.

Ezt ép elmével senki nem vállalta volna be a gyámhivatal es családsegítő központok előtt már akor 6 éve szaladgalnom kellet orvosokhoz meg ezekhez a hivatalokhoz

Sose akartam hazudni csak ami én vagyok nem fér bele a normalitasba

jún. 12. 17:28
 27/89 anonim ***** válasza:

Pontosan tudod mit tettél, ne tagadd. Hiába a duma. Egy kriminálpszichológust nem fogsz tudni megtéveszteni.

Nagykorú vagy. Emiatt kezelnek nagykorúként. Nincs gyámod, beszámítható vagy. Akármennyire is szeretnéd, nem úszod meg ejnyebejnyével meg enyhítgetéssel.

Nem fogsz tudni bentlakásosba bekerülni, ahhoz ugyanis minimum középsúlyosnak kell lenned, az eljárás alatt pedig nem fognak felvenni. Sőt, ezek után főleg nem vesz majd fel egyetlen intézmény sem.

Pontosan azzal bizonyítod az épelméjűséged, hogy tényként kezeled a “betegséged”. Meg hogy azzal védekezel, hogy nem vagy normális. Ez bukott ügy. Törődj bele, hogy ott fogsz rohadni 10 évet a fegyházban a többi pedofillal, hacsak nem jössz ki onnan előbb talppal előre.

A társadalom érdekében bízom abban, hogy ez utóbbi lesz majd. Kíváncsi vagyok, hogy a szüleid mégis mit szólnak hozzád, ha egyáltalán tartják veled a kapcsolatot.

jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 A kérdező kommentje:

27# a betegségem tény van diagnozisom. amit igen azért csinaltatam hogy legyen róla papír bíróságon mert a szavamnak nyilván senki nem hinne.

De atol meg van ilyen problémám csak nemtudtam előtte pontosan mi a bajom azt gondoltam szemelyisegzavarom van de mivel én azért bizonyos erzelmekre képes vagyok kiderült az autizmus.


Szerinted 3 szor átvertem a pszihiatert?

3 alkalom volt plusz tesztek


Szüleim először valóban sokként érte főleg hogy erről az eljárásról fél évig nem szóltam nekik csak aztán behívták őket tanúskodni a lányommal kapcsolatban hogy vele is csináltam e valamit közeledtek e úgy felé .

Nyilván nem vérfertőző nem vagyok ezt tovább nem is vizsgálták.


Elege hatalmas szégyen volt de igazából szüleim mondták hogy menjek el pszichológushoz onnantól döntöttem el idelye kivizsgálni mi a bajom


Miotta diagnosztizaltak jobban viselik a szüleim ők is látták a rengeteg fura dolgom és a parvalasztasom csak ők se tudták ezt hova tenni.

jún. 12. 18:09
 29/89 anonim ***** válasza:
Aha persze, kamuzz csak.
jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 A kérdező kommentje:

29# pontosan mit nem hiszel el?

Az autizmus egy spektrum elhiszem hogy 99,9 % nem olyan mint én de nálam ilyen van aki lediplomazik mellete de van aki beszélni se tud.

Van egy Facebook csoport látom rengetegen milyen sikeresek jól alkalmazkodtak én sajnos nem

Nekem IQ 104 108 közötti de érzelmi és szociális eretsegem kb 14 éves

jún. 12. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!