Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki pofon vág valakit...

Ha valaki pofon vág valakit és az visszaüt így alakul ki egy verekedés, akkor ki a hibás?

Figyelt kérdés
De aki először adta a pofont annak a másik erősen szidta az anyját.
jún. 7. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az az áldozat, aki szimpatikusabb a rendőrnek, vagy jobb ügyvédje van.
jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%

Ha súlyos testi sertés - vagy halál történik a verekedésnél, akkor a törvény értelmében az a hibás, aki a súlyosabb sérüléssel járó ülést adta!

Mikor megütnek, jogod van az önvédelemhez, de csak akkora mértékben, hogy ne okozz a másiknak súlyos sérülést!

Tehát, ha valaki rád támad és te vagy az erősebb, nem verheted félholtra, mert a törvény téged fog kimondani bűnösnek!

jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Sok esetet fel lehet hozni az utóbbi évekből.

Néhány éve történt, hogy egy nagydarab fickó és egy átlagos alkatú pasas összeszólalkozott egy kocsmában.

Azt hiszem, a vékony ment oda a nagydarab pasas közvetlen közelébe.

Rövid időn belül a nagydarab arcon ütötte a vékonyat, majd ő ugyanúgy pofon vágta a nagydarabot.

Végül, megint megint pofon vágta a melák a vékonyat, mire ő összeesett és meghalt.

Kiderült, hogy az ütéstől vérrög keletkezett az agyában, abba halt bele.

A nagydarab fickót jó pár évre elítélték szándékos emberölés miatt!

Úgyhogy, azt mondom, a büszkeségnél többet ér a szabadság, ami semmivel sem kárpótolható! Ha van rá lehetőség, inkább menj tovább, minthogy még téged hurcoljanak meg, mert te voltál az erősebb és megölted a másikat...

jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Amennyiben sarokba vagy szorítva és muszáj védekezned, ne a fejét üssed, hanem rúgd lágyékon vagy vágd gyomron!

De a legjobb, ha van nálad paprikaspray, amit belefújsz a támadó képébe és garantáltan ott fog fetrengeni hosszú percekig, míg te kereket oldasz!

jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Az ukranok azert "bszgattak" az oroszokat, mert az oroszok tuzeltek felmilitaris szakadar orosz csoportokat Ukrajnaban, meg szallitottak penzt, fegyvereket nekik, amivel azok ukranokat terrorizaltak.
jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

6.

Jaja, nem ezért:


[link]

jún. 8. 00:25
 7/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos ilyen szélsőséges csoportok létrejötte volt a reakció az oroszok által pénzelt rendbontó csoportok működésére. Azt hallottam ezen fotók közül nem egyen oroszok láthatóak, hamiszászlós akcióval. Nem tudom mi igaz belőle, én simán el tudom képzelni róluk.
jún. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Azt hallottam"

Húha

Vannak bajok!



"Nem tudom mi igaz belőle"

Semmi

jún. 8. 08:23
 9/24 A kérdező kommentje:
Ahhoz elég nagy kreténnek kell lenni, hogy egy hasonlatot ne tudjon valaki értelmezni !
jún. 8. 11:07
 10/24 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a kérdező is háborúpárti és tömeggyilkosságpárti.
jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!