Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány tökön rúg...

Fiúk! Ha egy lány tökön rúg visszaüttök neki? Főleg ha nem tartjátok jogosnak.

Figyelt kérdés

Férfiatlannak tartják ha nőre kezetemelsz,de nem lehet hogy az a férfiatlan ha hagyod hogy minden következmény nélkül megtegye a nő?


ha "nem ütsz vissza" a válaszod,írd mellé hogy miért.



2013. szept. 28. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

"ha "nem ütsz vissza" a válaszod,írd mellé hogy miért"


Azért, mert ilyenkor a szokásos eljárás, hogy a földön fetrengsz magzatpózban és örülsz, hogy élsz, de annak sem nagyon...

2013. szept. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
9%
(Fiú vagyok!)Én úgy gondolom , hogy nem éppen fair dolog , hogy pont tökön rúgnak a lányok mivel szerintem sok férfinek ez a legérzékenyebb pontja és elég nagy baj is lehet belőle.De az én apám azt tanította , hogy még akkor se emeljek kezet egy nőre , hogy meg sem érdemlem azt amit kaptam tőle és szerintem te is így gondolkozz.(Főleg ha a csaj jól néz ki XD)
2013. szept. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
A fiúk lehet,hogy visszaütnek,de a férfiak nem.
2013. szept. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen olyat verek a fejébe hogy megzavarodik. (egyenjogúság)
2013. szept. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mégis miért kéne következmények nélkül hagyni hogy a nő:fájdalmat okoz,megaláz,és bajod is lehet belőle???????
2013. szept. 28. 13:38
 6/11 anonim válasza:
Én nem ütök vissza ha tökönrúgnak, mert én vigyázok és gyorsabb vagyok nálunk, szóval nem tudnak tökönrúgni.
2013. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
34%
nem kell hagyni magad ma megrugnak vissza kell adni jól mellbe kell vágni vagy pinán rugni és majd tanul belőle a sok hülye ri***ó....
2013. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó!!!

te nagyon csicska,nyálas,gyenge fiú lehetsz,ha ennyire kidőlsz. vagy akkorák a heréid mint egy focilabda,és terpeszállásba rúgtak meg.

2013. szept. 28. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell következmény nélkül hagyni,de nem csak a verés lehet a következmény szerintem.
2013. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Az a legalapvetőbb dolog, hogy ezért össze kell verni a nőt! (Csak a barmok gondolják úgy, hogy a nők bármit megtehetnek.) Minden normális férfi jól megveri a nőt, ha az tökönrúgta.
2013. okt. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!