Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád -e, az otthon...

Támogatnád -e, az otthon szülés betiltását?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 11:52
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
95%

"Még az a szerencse, hoyg a múlt 6000 évben nem halt ki az emberiség, otthon...:)"


Osztán mekkora vót a csecsemőhalandóság az otthonszülésben? Millen hatezer évről regélsz? Kicsinyég idősebbek vagyunk vagy kimaradtál az oskolából?

2010. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
37%

12:41


ha eg ykényes megbeszélésre készülök, az én környezetembe hívom a partnert - így én vagyok előnyben. Saját környezetben mindig előnyben vagyunk. Ez fiziológia, emberi (állati) dolog. Törvényszerű.Sajját környezetében mindenki előnyben van, bármilyen tevéknységről van szó. Akár szülésről.

2010. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
78%
12:43 utólag mindig megállapították, hogy ha rögtön orvosi ellátást kapnak, akkor mindenki túlélte volna, csak az a 10-15 perc mire odaér a mentő édeskevés az életbenmaradáshoz, ezért viszik a szülő nőket korházba, tudod?
2010. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
95%
12:45 nos, ha valaki a kórházban érzi magát biztonságban, akkor minek szüljön otthon, ha folyton azon rágódik, hogy mi van ha baj adódik...
2010. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy támogatnám.

És mi van, ha veszély van????Baj van, otthon is van műtő vagy mi? A saját életével mindenki az csinál amit akar, de a babáért igenis felelősséggel tartozik. Én azt nem tudom elhinni, hogy van aki otthon akar szülni.

Bármikor felléphetnek komplikációk (akár milyen pozitív is az ember hozzállása). És otthon erre (műszakilag- műtő) fel vagy készülve? Nem .

És ha nem csak a babának lehet baja, az anyának is bármikor a szülést követően.

Az ilyen Geréb féléket meg egyenesen bitófára tenném.

2010. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
97%

12:31-es:

Ja, a bába biztos császármetszést csinált volna, ugye? Vagy segít a babának megszületni, a köldökzsinórral a nyakán - az mellékes, hogy a gyerek nagy valószínűséggel belehalt volna...

2010. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
50%
a torokgyík vitte el, meg a tetanusz..
2010. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
31%

Azért a születés nem vakbélgyulladás.

Alapjában véve egészséges dolog megszületni, nem?

Egy nyakratekeredett köldökzsinórt rendbe kell tudnia a bábának hozni, ezért van ott. Sima esetben nincs szükség rá, azért van ott, hogy ha ilyesmi történik, segítsen.

Nem hiszem, hogy a kórházban műtenének egy köldökzsinór miatt, de én nem értek hozzá.

2010. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
96%

Könyörgöm milyen anya az, aki nem a gyerek biztonságát nézi???

Az, hogy X évvel ezelőtt az volt a normális, hogy valaki otthon szüljön, nem jelenti azt, hogy meg is kell ragadni azon a szinten.

Volt idő, amikor nem volt antibiotikum - ma beadod a gyereknek, vagy beveszed, ha te vagy beteg. Volt idő, amikor a szívbetegséget nem tudták gyógyítani - ma ott a pacemaker. A cukorbetegségbe is belehaltak - ott az inzulin. Vakbélgyulladást is otthon kellene kezelni, mert száz éve még úgy volt???

2010. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értek hozzá, de az orvos igen. A gyerekem császárral született emiatt. Marhára nem érdekelt, hogy altatni fognak, hogy megműtenek, hogy napokig nem tudok majd mozogni- az érdekelt, hogy a gyerekemmel minden rendben legyen. Már bocs, de ha akkor azt mondják, hogy le kell vágni a lábam ahhoz, hogy Ő egészséges legyen, akkor hagyom. Kit érdekel saját maga, ha a gyerekéről van szó?
2010. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!