Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád -e, az otthon...

Támogatnád -e, az otthon szülés betiltását?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 11:52
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
4%

"Nos, nálam a világon semmi nem mutatta, hogy komplikációk merülhetnének fel, minden tökéletes volt a szülésig. Aztán egyik percről a másikra a gyerekem szívhangja egyszercsak összevissza lett"

a kórházban. Lehet, hogy otthon, nyugodt körülmények között minden simán ment volna - de ha nem, erre van a bába.

2010. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
25%

12:26

45 éves vagyok, vannak gyerekeim.

A sportoló nem véletlenül hal meg (ki tudja, hanyadik) a focipályán. Ahhoz kicsit gyakran hullanak, nem gondolod?

Ezt akét dolgot nem tudod összehasonlítani. A gyereknek is fejére eshet egy tégla bármikor..persze.

Elég megrázkódtatás a szülés egy újszülöttnek, miért kell azt még fokozni is? Persze, túlélik, mert nagyon sokat kibír eg yújszülött, de nem hiszem, hogy jót tesz nekik. Halál ellen meg nincs orvosság.

2010. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
79%
12:31 szerintem te nagyon el vagy szállva, vagy nemtudom, a szülés ígyis-úgyis stresszes, tökmindegy, hogy hol van az anyuka
2010. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
94%

Bennem felmerült egy dolog: ugyan még nem szültem, de tervezem, és elég sokat beszélgetek a család idősebb nőtagjaival erről.

Egybehangzóan állítják, hogy ők bizony lesz.rták, milyen környezetben vannak, csak a fájdalomra tudtak figyelni, meg az orvos feje úgy néha beúszott a képbe, "toljon", és ennyi. Ha barokk bálteremben vagy a Moszkva tér közepén lettek volna, az is mindegy lett volna.

A mai kismamák ennyivel edzettebbek, hogy már nem így vannak? Vagy ez mitől lehet? Nem fáj már annyira a szülés? Nincs tele a fejük a gyerekkel, hanem inkább nézegetik, hogy milyen színű a függöny? Nem igazán értem én ezt..

2010. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
A sportoló teljesen msá dolog, nem a stressz okozza a halálukat, edzésen is ugyanúgy előfordul. Van egy BNP jlű/nevű hormon, aminek a úl magas szinte hirtelen szívmegálláshoz vezetHET. Ne keverjük a szüléssel, az viszont biztos, hogy mindenkinek az életét megmentheti a sűrgősségi ellátás, amit csak a kórházban vagy a mentőautóban kaphat meg az ember (és az újszülött is).
2010. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem jobb otthon szülni, igen a gyereknek, én azt támogatnám.

Hogy tiltod meg valakinek hoyg hol szüljön? És he rádjön a szülés a pusztán? Visszatartod, nehogy törvényt sérts?

A gyerekével meg mindenki azt csinál később is, amit akar.

Nme hinném, hoyg a szülés veszélyezteteti a gyereket. Éppen hogy a világra segíti, nem? Ki mondja meg, hogy direkt szültél otthon, vagy véletlenül?

2010. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
25%
12:36 azért mert nem bízol meg az emberekben, esetleg kórházfóbiád van, vagy csak simán nem tudsz ellazulni az othtonodon kívül, ergo te vagy stresszes!
2010. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
8%

"az orvos feje úgy néha beúszott a képbe, "toljon", és ennyi. "

Ennyi. Ezért kár akkora faxnit rendezni.

2010. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
91%
"A gyerekével meg mindenki azt csinál később is, amit akar." ennek egy szava sem igaz, jogilag is felelőssége van, pláne emberileg!
2010. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
A szülés is halálhoz vezetHET. Mint az élet általában. De nem olyan gyakran, mint a szívleállás! Azért nem tegyük már egy lapra.
2010. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!