Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azt mondta az exem, hogy vagy...

Azt mondta az exem, hogy vagy nyomorékot csinál belőlem, vagy megöl?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy nem most. Kivár. Egy hónap, egy év, neki nem számít, túl sok gondot és bajt okoztam neki, és nagyon nem érdekli, ha utána lesittelik, mert úgyis megöli magát, miután megölt engem. Normális? 20 éves, én 16.
2023. aug. 31. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek!!! És tiltsd mindenhol!
2023. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségnek is szólhatsz.
2023. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hova valósi? Tudok pár embert
2023. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre van bizonyítékod? Szüleiddel és ügyvéddel együtt feljelentést kell tenni, ha igen.


Zaklatás


222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, v. más magánéletébe, ill. mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon,őt rendszeresen/tartósan háborgatja,ha súlyosabb bcs. nem valósul meg,vétség:1 év


És súlyosbító körülmény, hogy ezt kiskorú sérelmére követi el. Ügyvéd talán mást is tud mondani. Előtte azonban lehet, hogy érdemes lenne újabb bizonyítékot kiprovokálni SEGÍTSÉGGEL, ÜGYVÉD stb. útmutatása által, nem saját szakállra. Nem kell letiltani, nem kell veszekedni, válaszolni, viszont minden bizonyítékot el kell menteni.

2023. szept. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy lehet, hogy csak ijesztegetni akart, nincs komoly szándék, de akkor is megérdemli.
2023. szept. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijesztgessen egy 16 éves kislányt.
2023. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!