Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon ha valaki...

Magyarországon ha valaki illetéktelenül belép az én területemre,az udvaromba,jogomban áll egy vadászkéssel rátámadni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 16:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

6.


Miért véded ennyire a tolvajokat? Számodra ez lenne esetleg "a mundér becsülete"?


Szomorú, hogy mára a tolvajok elfogására irányult megszólalások "ajvé! náci duma!!!!!!!434987t5p389ehn6589p nz3ü48tn q237öő" rinyát von maga után.

2023. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Picit se pszihopata dolog, hogy azonnal le akarod szúrni.


Behívsz valakit a kertedbe, vagy bármilyen okkal odacsalod.


Leszúrod, aztán előadod hogy betörő.


Hogyne persze, így büntetlenül lehetne gyilkolászni.

2023. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

13.


A paranoid elméd elég sok dolgot hozzáköltött a válaszokhoz, amelyek nem voltak ott.

2023. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha itt paranoid van, az maga a kérdező. És a fasiszta buta támogatói.
2023. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14#


Nem úgy értem hogy a kérdező ezt tervezi.

Hanem úgy hogy ilyen alapon a kerti party társaságot is lehetne gyilkolászni. Vagy bárkit aki bemegy valakinek a telkére.

2023. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16%

16.


Alapból mit keres valaki egy idegen ember telkén? Semmi keresnivalója ott, kivéve ha meghívták.


Legalábbis amikor a cigányok beugrálnak éjjel a 90 éves Gizi néni kertjébe, ott semmilyen kedves vagy ártatlan indok nincs a háttérben, egyszerűen "mennek lopni". Elég pofátlanság, hogyha megsérül lopás közben akkor még fel is jelenti az ott élőt, lásd a boros gazdás esetet amikor kis fagyállót kaptak. "Jajj dikk"

2023. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán kerítés, ami megakadályozza hogy "illetéktelenül" belépjenek az udvarodba vagy csak simán legyilkolnád még a kiscserkészeket is, ha a mező felől betévedtek? Amúgy meg vegyél kutyát és lakjon a pajta bejáratánál...
2023. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17# nem érted a lényeget
2023. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Vegyek kutyát? Ilyen nincs. Mivan akkor,ha én ennek anyagi akadályai vannak? Vagy csak simán nem bízom a kutyákban. Amúgy a kutyákat könnnyen kiiktatják. Pár szög a húsban megakad a kutya gyomrában és nem éli túl. Én a vadászkésben vagy egy glockban bízom. Egyébként a bíróságon bizonyítani lehet,hogy az illető és köztem semmilyen kapcsolat nem volt. így könnyen kizárhatóak,mit tudom én a gyűlölet bűncselekmény,vagy bosszúvágyból elkövetett emberölés vagy súlyos testi sértés. Egyébként van kerítés és tábla is,ami jelzi,hogy magánterület. A táblán három nyelven van feltűntetve a lényeg. De ez nem hatotta meg a múltkor a kedves úriembert. Szerintem a vakondriasztó nem tetszett a fülének,de még egy kis idő eltelik,aztán eszébe jut,hogy ez nem házriasztó. Egyenlőre a kamerát még nem vette észre,de kb 90pixel a képminőség,mivel régi darab. Szóval sz@rt se látni.
2023. aug. 18. 19:24
 20/22 anonim ***** válasza:

feltűntetve"


Szerintem az rövid ü

2023. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!