Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon ha valaki...

Magyarországon ha valaki illetéktelenül belép az én területemre,az udvaromba,jogomban áll egy vadászkéssel rátámadni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ezért önmagában nem, ez aránytalan. Képzeld el, keres valakit a faluban, te meg leszúrod.
2023. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
A puska hatásosabb. Utólag meg mondhatod, hogy bűncselekményt előztél meg vele.
2023. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Nincs jogod. RÁtámadhatsz, aztán majd mész a dutyiba :)

Ott majd okoskodhatsz, miközben seggbe.... valaki.

2023. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%

3.


Lopni viszont szabad, azzal nincs gond. "Ázs csák csíntevís vót!", a 25 éves elkövetőre "srácként" meg fiatalként hivatkoznak.

2023. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3. Inkább magammal is végzek,mint hogy azért vigyenek börtönbe,mert kicsontoztam valakit,amiért a pajtám körül kíváncsiskodik.
2023. aug. 18. 16:46
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Természetesen jogodban áll. Egy magyar ember a saját földjén élet halál ura. Ez alapszabály.
2023. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%

"Inkább magammal is végzek,mint hogy azért vigyenek börtönbe,mert kicsontoztam valakit,amiért a pajtám körül kíváncsiskodik."


Ilyenért eleve nem vihetnek böribe. Egy jogszerű igényednek szereztél érvényt, az élethez, biztonsághoz és megántulajdonhoz való jogodnak. Mellékesen jegyzem meg saját földeden egyedül te vagy jogosult törvényeket alkotni, tehát ha te engedélyezed onnantól másnak meg nincs hozzá köze.

2023. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%

Ez egyébként olyan, mint mikor a barom leírja, hogy engedély nélküli építkezés, meg építési engedélyt kell rá kérni. Ha van egy portád, megvetted kifizetted az onnantól a tulajdonoddá válik, tehát építési engedélyt is egyedül te vagy jogosult rá kiadni. Én több esetben építkeztem több helyen és kizárólag saját építési engedélyeim által. Nekem volt mikor egy villanyszerelő azt mondta, hogy ez a bekötés amit én csináltam nem szabványos. Megmondtam neki kerek perec, akkor innen ecsém pakolhatsz is el. Itt ugyanis egyetlen szabvány van, amit én mondok. Úgy vágtam ki, hogy a lába nem érte a földet.

Érted, a saját portámon nem szabványos a saját bekötésem. Van baj gyerekek..

2023. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
megjöttek a faaszpajtőásosok :)
2023. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Bővebb érthetőség kedvéért, mikor azt mondják, hogy amit a kormány csinál az törvénytelen. Én nem vagyok fidder tegyük is ezt félre, tételezzük fel, hogy MSZP kormány van. De a törvényeket a kormány írja, tehát eleve nem lehet törvénytelen amit a kormány csinál, mivel akkor írnak egy olyan törvényt, amitől törvényes lesz. Ezért zárja ki, hogy a saját portámon valami ne legyen szabványos, mert akkor írok egy olyan szabványt ami miatt eleve szabványos lesz. Mondom az embert úgy vágtam ki, hogy a lába nem érte a földet. A saját portámon akarta megmondani, hogy mi a szabványos. Érted? Ahol én írom a szabványt.
2023. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!