Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a volt párom a gyerek...

Ha a volt párom a gyerek előtt bánt, inzultál, viszont nincs bizonyíték vagy külsérelmi nyom, még van értelme kihívni a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Sajnos amikor volt nyoma akkor nem kértem segítséget, utána ügyelt hogy ne látszódjon semmi rajtam. Azóta szakítottunk és rettenetesen félek hogy bántani fog. Csak akkor találkozunk amikor a gyerekhez jön, kettesben soha. Viszont nem tudok bizonyítékot készíteni, a lakásom nincs bekamerázva, a hangfelvétel is hiába mert rögtön letagadja szóban hogy hozzám ért volna. Ilyen esetben a rendörségnek is nyilván tagadna mindent, sőt képes lenne engem paranoiásnak beállítani. Van jó ügyvédem is, viszont bizonyíték hiányában nem haladunk semerre... akiknek ilyen pszichopatakkal vagy hasonlóakkal volt dolga, valaki segítsen!
2023. júl. 23. 13:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Ezek a friss regisztrációk mind-mind elmebeteg "apák" úgy tűnik.
2023. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen kell találkozni, ahol van kamera.
2023. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen így van meghatározva, mivel anyatejes kisbabáról van szó nem viheti el, be kell engednem...
2023. júl. 23. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!