Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a volt párom a gyerek...

Ha a volt párom a gyerek előtt bánt, inzultál, viszont nincs bizonyíték vagy külsérelmi nyom, még van értelme kihívni a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Sajnos amikor volt nyoma akkor nem kértem segítséget, utána ügyelt hogy ne látszódjon semmi rajtam. Azóta szakítottunk és rettenetesen félek hogy bántani fog. Csak akkor találkozunk amikor a gyerekhez jön, kettesben soha. Viszont nem tudok bizonyítékot készíteni, a lakásom nincs bekamerázva, a hangfelvétel is hiába mert rögtön letagadja szóban hogy hozzám ért volna. Ilyen esetben a rendörségnek is nyilván tagadna mindent, sőt képes lenne engem paranoiásnak beállítani. Van jó ügyvédem is, viszont bizonyíték hiányában nem haladunk semerre... akiknek ilyen pszichopatakkal vagy hasonlóakkal volt dolga, valaki segítsen!
2023. júl. 23. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Annyi az egész dolog megoldása, hogy elfogadod a tényt, hogy ő is szülő.

Édesapa.

Ha eltiltod a gyerekétől,akkor meg ne csodálkozz, hogy szélsőségesen fog reagálni.

Plusz ha bizonyítani is tudja az ellenevelést, akár letöltendőt is kaphatsz.

2023. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz kedves válaszoló?

A gyerek előtt folytogatott és még sorolhatnám miket csinált velem az apja. Nem említettem olyat hogy eltiltom, sőt arra iranyul a kérdésem hogy abban az esetben ha nálunk van és látogatja a gyereket, mit tehetnék ha újra nekem támad.

Mégis mitől kapnék letöltendőt? Kérlek ne válaszolj ha meg se szeretnéd érteni hogy miről van szó!!!

2023. júl. 23. 13:23
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A fidesz él harcosa jutott eszembe, a videót sajna eltüntette a demokratikus cenzúra de idézem a fidesz álláspontját a gondodra : „Talán az anyáknak vissza kéne térniük a gyereknevelés mellé, szülni két-három vagy inkább négy-öt gyereket, és akkor lenne értelme annak, hogy jobban megbecsülnék egymást, és fel sem merülhetne a családon belüli erőszak.”
2023. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Téged Etiópiába kéne toloncolni.

[link]

2023. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2023. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3# hát sajnos ezt már véleményezni se tudom... Én vagyok aki életveszélyben érzi magát és még ígyis beengedem a saját lakásunkba mert neki jogai vannak es ha én bármit megszegek én leszek feljelentve...
2023. júl. 23. 13:28
 7/13 anonim ***** válasza:

"ellenevelés"


Mi van? 🤣🤣

2023. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Kötelező nálatok találkozni?

Neked nem kötelező őt elviselni.

Vigye el a gyereket valami programra vagy magához.

Vagy ez így van meghatározva, hogy nálatok kell legyen?

Hívj át egy rokont vagy barátot, míg ott van. Ez nem opció??

2023. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként meg nem vészes összeg a kamera, ilyen esetben simán megéri beruházni rá.
2023. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Én leszúrnám ha rám támadna....
2023. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!