Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lenne a megoldás az orvosok...

Mi lenne a megoldás az orvosok hálapénzére?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 19:57
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a leggusztustalanabb, mikor sokkal kedvesebb egy orvos, ha magánrendelésben van, mint amikor nem. Pont ennél a szakmánál nem szabadna az ilyen.
2009. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
69%

Én 6odéves végzős vagyok. 2,5 milla diákhitel a nyakamban. A ruháimat ösztöndíjból veszem (ha tudok venni, most is lyukas bakancsban járok, tél idején), édesapám rokkant nyugdíjas, édesanyám pedagógus. Végzés után a keresetem kb 100000 Ft körül lesz. Lehet azt mondani, hogy más is megél ennyiből, DE a szakkönyveket, szaklapokat nekem kell megvenni, a továbbképzést nekem kell fizetni, stb...és még ott a felelősség is.

Külföldön kevesebb munkával ennek a többszörösét fogom keresni. Lehet szidni az orvosokat, hogy így meg úgy a hálapénz, amíg minden orvos el nem megy.

2010. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

ha már a pizzafutárnak is adtok baszod 100 .ft-ot, és az nem golt, akkor miről beszélünk???

egy vacsi fontosabb, mint az egészséged???LOL

2010. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

98% büntetőadó, mint a 2millió feletti végkielégítésre!

És CSAK SIKERES GYÓGYÍTÁS ESETÉN ENGEDNÉM! Sok orvos ugyanis gyógyíthatatlan betegektől is elfogad pénzt. Hogy tudnak így tükörbe nézni?????? Etikusság?

Ja, és addig is kőkeményen ellenőrizni, ugyanis a hálapénz jelenleg még mindig ILLEGÁLIS!

2010. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
A pizzásnak: talán a kettőt összegben nem lehet összehasonlítani, szerintem ez rossz hasonlítás volt!
2010. szept. 26. 20:23
 46/46 anonim válasza:

Szerintem meg ezt kéne figyelembe venni: A kórház a Magyar államé,hogy képzeli az orvos hogy a Magyar állam tulajdona felett(épület,műszer stb)önkényesen rendelkezve magán akcióba kezd?????????????????????????????????????????????????

Úgy lecsuknám Őket hogy csak néznének hülyén!!!!!!!!!!

2010. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!