Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kitalált, nem valós adatot...

Kitalált, nem valós adatot megadni egy közvéleménykutatáson mivel jár?

Figyelt kérdés
Megállítottak az utcán, és ott kitalált nevet, címet adtam meg, akkor nem tudhatják, hogy ki volt az az ember aki kitöltötte a lapot, igaz?
2010. okt. 6. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha használtak arcfelismerő szoftvert, és összevetik a központi nyilvántartással, akkor megtalálhatnak.


De nem fogják.

2010. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Ó, ilyet már én is csináltam, három éve volt az utolsó, azóta sincs semmi bajom. Nagyon ritka családnevem van, én nem adom csak úgy meg minden jöttmentnek, de ha nem tudok elmenekülni egy ilyen közvéleménykutatótól, akkor van egy kitalált nevem, egy gyakori családnévvel, és azt adom meg. Oszt találja ki, hogy mi van. Még rossz telószámot is szoktam bediktálni, ha kérnek.


Talán taplóság, de számomra az is taplóság, hogy elémugrik az utcán és nem enged továbbmenni. Úgyhogy hülyeségre hülyeség a válasz. :)


24/N

2010. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Semmivel.
2010. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

aláírtál egy nyilatkozatot, h büntetőjogi felelősséged tudatában blabla az adataid helyesek?

szerződtél a kutatóval vagy hasonló?

egyáltalán hivatalos cuccról van szó? valami hivatalos iratról?


ugye, hogy nem?

hát ennyi:)

2010. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmivel.
2010. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24N én nem szoktam kitalálni semmit ha nem akarok valakivel beszélni elküldöm a p..ba. :)
2010. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

24/N vagyok

Tudtam, hogy valaki nem fogja megállni, hogy ezt ne vágja a pofámba. Rendben, tökös gyerek vagy, én egy szintnél nem tudok sajnos keményebb lenni, ha nagyon erőszakosak, akkor megállok. Végülis nem megölni akarnak, a pics@ba amúgy sem akarom elküldenki őket.

2010. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Én megszoktam kérdezni,hogy kapsz ezért pénzt?

Ha igen a válasz.

Mennyit fizetsz a véleménemért?

Úgy körübelűl,mindig elhajtom őket!

2010. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!