Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik az állatokat gyerekeket...

Akik az állatokat gyerekeket bántják azok szadisták?

Figyelt kérdés
Pszichopaták?
2023. jan. 2. 19:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Valami olyasmi. De utoléri őket a sors remélhetőleg.
2023. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A legalja mindennek. Az biztos. Olyat bantani aki gyengebb es nemtud vedekezni.
2023. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Engem az állatkínzás kavar fel legjobban, ők a legvédtelenebbek és legártatlanabbak, senkit nem bántottak.

A gyerekeket én személy szerint nem szeretem, de attól még nem bántanék szánt szándékkal ok nélkül egyet se.

2023. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
98%
Azok. És sajnos rengeteg ilyen van. Mindig is utáltam az ilyeneket. Mit vétett szegény ártatlan állat? Undorító.
2023. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek minden bizonnyal, akik elvezik, ha fajdalmat okozhatnak es keresik az alkalmat arra, hogy valami hibat talaljanak a gyerek vagy allat viselkedeseben. De sokszor inkabb arrol van szo, hogy az illeto egyszeruen nem hajlando elismerni es elfogadni, hogy a gyereknek es az allatnak is megvannak a maga jogai, hanem feltetel nelkuli engedelmesseget var el, es beduhodik, ha a gyerek vagy allat nem engedelmeskedik neki robot modjara, vagy pedig egyszeruen nem hajlando tekintettel lenni a gyerek vagy allat jogos igenyeire, illetve erzeseire, es nem torodik vele, hogy fajdalmat vagy stresszt okoz neki. "Az csak egy allat, nekem nem szamit, tetszik-e neki vagy sem."
2023. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
90%

5

Pont , mint a fatherom :/

2023. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
#6: Reszvetem. (Nem neki, hanem neked es az allatoknak.)
2023. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmi, legalábbis komoly baj van velük nyaktól felfelé.

Pár éve volt az a hír, amikor egy öregasszony a kutyáját az autó után kötötte és elindult vele, aztán a kutya szenvedések után elpusztult. Nagyon felidegesített... Az ilyen két lábon járó, állatkínzó humanoidokat én nem nevezném embernek. Ugyan ezt kéne tenni velük is

2023. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:(
2023. jan. 2. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, simán szemetek. A közhiedelemmel ellentétben a pszichopata nem feltétlenül agresszív, és a szadisták sem feltétlenül pszichopaták. Amúgy mi a kérdés célja?
2023. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!