Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha fenyegetnek engem tehetek...

Ha fenyegetnek engem tehetek feljelentést a rendőrségen vagy inkább boxoljam le a sráccal?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő: pár éve megismerkedtem egy lánnyal akivel csak csókoloztunk a buliban meg írtunk 1-2x. Mint kiderult a csajnak volt fiuja aki nyilvan elkezdett irogatni nekem. Oke mondom nem kocs@ogoskodok vele leszalltam a csajrol. Erre a lany csak irogatott nekem meg elkezdett hazudgalni a pasijanak hogy en irogatok neki meg ilyenek. A vegen mar odaig fajultak a dolgok hogy a srac vagy 10 kamu facebookot csinalt onnan irogatott hogy szet fogja bas.zni a szamat ha meglat meg uzengetett masokkal nekem meg mar elegem volt belole azt mondtam neki ha nem fejezi be lemegyek hozza azt megverem. Utana ugy tunt sikerult kozos nevezore jutnunk es abbahagytuk a beszelgetest. Erre 2 ev utan megint betalalt engem ez a srac es uzenget meg talalgat hogy en voltam az aki kamu fb-ket csinalt es irogattam a csajanak meg zaklattam ot (ami egyaltalan nem igaz mert soha se volt ilyen) es azt mondja mindenkinek hogy en mondtam neki hogy lemegyek hozza es szet ba.szom a fejet meg ilyenek es hogyha elkap engem igy meg ugy megver. Mar talalkoztam vele 2x egyszer se mert oda jonni hozzam mindig utolag uzenget hogy igy meg ugy es mostmar nagyon elegem van belole. Ha beleverek a fejebe akkor a rendorseg engem fog elovenni sulyos testi sertesert. Feljelenteni meg nemtudom szerintem hisz igaz en is visszaszoltam neki ugyan ugy akkoriban. Szerintetek mit csinaljak?

2022. okt. 5. 19:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá hogy aki nekem pattog az vaságyastol 50kg-am meg 6 évvel fiatalabb mint én. Én meg 110kg vagyok és nem hájas
2022. okt. 5. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudhatod kiket ismer, kik vésik be
2022. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*védik
2022. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként bolt, hogy 110 kilós kisfiúnak tördeltem a kezeit. Semmit se jelent.


De a többi, igen. Ez egy gyökér... Ideges, buta, és agresszióban rajtad vezeti le.


Mond neki, hogy feljelented.

2022. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha beleverek a fejebe akkor a rendorseg engem fog elovenni sulyos testi sertesert.


IGEn!


Feljelenteni meg nemtudom szerintem hisz igaz en is visszaszoltam neki ugyan ugy akkoriban...


Nem számít , feljelentést tehetsz !

2022. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Más a gyerekként meg a felnőtt.. gyerekként szólnak anyádnak hogy verekedtél felnőttként meg rád vernek először vagy pénzbírságot vagy felfüggesztetettet rosszabb esetben meg börtönt és utána is kihat az életedre hisz az erkölcsidbe jelen lesz.


Verekedtem már nem 1x múltkor 1 drogos kis nyomi jött nekem földhöz dobtam úgy kellett felállítani meg felpofozni hogy magához térjen csak szerencsémre se kamera se más szemtanú nem volt csak az ismerőseim ők meg nyílván láttak hogy ő állt belém.


Ez a duma meg hogy kivédi be őt..hát a f.sznak teszi magát. Nekem is vannak barátaim és családom is aki bevédene de most 1 ilyen ratyigyerek miatt nem igazán akarok még másokat is belerángatni.


Mellesleg írtam neki legutóbb fb-n hogy fejezze be mert unalmas már és felfogom jelenteni vagy tényleg megcsapni de úgy tűnik nem igazán érdekelte. Holnap akkor bemegyek a rendőrségre és feljelentem. Köszi a válaszokat

2022. okt. 5. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne verekedésbe menj bele. Legyél rafináltabb ennél.

Senkit nem a saját terepén lehet legyőzni hanem ott ami neki ismeretlen.

2022. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!