Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vádemelés után mikorra várható...

Vádemelés után mikorra várható a tárgyalás?

Figyelt kérdés

A rövid tényállás kerékpárral voltam, a szomszéd nő kutyája kint mászkált az utcán, utánamfutott, beleharapott a nadrágom végébe de sikerült elzavarni. Egy-két karc lett a lábamon, orvosnál voltam, kaptem ijnekciót, ezután néhány nap múlva olyat tettem a kutyájaval, amit ugye büntet a törvény. A kutya elpusztult, a nő feljelentett, majd állatkínzás miatt rendőrségi ügy lett belőle. A rendőrség felvilágosított, hogy beszéljek a nővel, ha kifizetem az ebet, akkor nagy valószínűséggel nem viszi az ügyész bíróságra, hanem megszünteti, és nem kapok semmit. A nő nem ment bele, ha kifizetem, akkor is azt mondta, hogy bűnhődjek meg. Így az ügyész vádat emelt. Én meg azért sem fizettem ki. Mostmár úgyis tárgyalás lesz. Ezt a nőnek... Majd ha a bíróság elítél, kapok valamit, és majd a bíróság szépen kimondja, hogy mennyi kártérítéssel tartozom és akkor majd fizetek. Mindezt megvárom.

Ennyiért úgysem zárnak be, ráadásul soha nem volt még rendőrségi ügyem.

A vádemelés június 21-én volt. A tárgyalás mikor körűl várható, mennyi idő szokott általában eltelni tárgyalásig?

Köszönöm mindenkinek a válaszát.



2022. júl. 21. 15:03
 1/2 anonim válasza:
51%
Attól függ mit tettél vele, mekkora volt az eb?
2022. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia mi lett a vege a storynak
2023. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!