Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A "főállású wolt és panda...

A "főállású wolt és panda futárok minek tüntetnek? Eddig megúszták pár tízezer forinttal az adózást és jobban kerestek mint jópár szakmát űző.

Figyelt kérdés
Ha az átlagpolgár le kell adózni 33%-ot akkor ők minek pampognak, hogy jaj ne kelljen már fizetni.
2022. júl. 16. 18:40
1 2
 1/20 Fsms ***** válasza:
85%
Nemcsak róluk van szó. Sok százezer emberről.
2022. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De én róluk kérdeztem
2022. júl. 16. 18:42
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Gondolják, ha majd az ellenzék nyer, aki mindezt nem szavazta meg, majd sokkal jobb lesz.......libbant logika.
2022. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Mert csírák?
2022. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem igazán tudnak számolni. Ez százalékos, tehát aki keveset keres az keveset adózik. Tőlem így most egy tizessel kevesebbet fognak levonni.
2022. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
3) mivel államcsőd van nem lesz jobb egy darabig de hosszútávon mindenképp.
2022. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

A KATA kivezetéssel leginkább az időzítés a probléma.

Ha azt mondanák,hogy 2023 januártól megszűnik, akkor oké, mivel van félévnyi felkészülési idő.

Nem is háborogna senki.


Viszont ez a gyors kivezetés kevés időt hagy az embereknek az átállásra.

2022. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

"Ha az átlagpolgár le kell adózni 33%-ot akkor ők minek pampognak, hogy jaj ne kelljen már fizetni."


És akkor ő most kevesebből fog megélni? Esetleg beépíti am agasabb adó ás járulékterheket a bérébe és majd azok kifizetik a termék árába beépülve akiknek futárkodnak? Azaz a végfelhasználók?

Ha te rendelsz kaját akkor nálad mint végfelhasználónál lesz magasabb összeg a számlán és gyakorlatilag te fizeted meg az árba beépülve az ő magasabb adójukat. Ciki, igaz?


Be lehet terelni az összes KATÁst más rendszerbe, de a drágulás nem ők nyelik majd le hanem a végfelhasználók. Így keletkezik a soros és brüsszel miatti infláció. :D :D :D

2022. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas, igen, fizessen be többet, ha már többet keres mint én. Egyformán kéne adózni, az igazságosabb lenne. Keres 400.000 forintot és bedob ötvenezret? Ha én annyit keresek, levonnak 120 körül biztos
2022. júl. 16. 19:12
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"fizessen be többet, ha már többet keres mint én. "


Reklamálj a fidesznél, ők csináltak KATÁt az EVAból...

2022. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!