Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történne akkor ha ellopnék...

Mi történne akkor ha ellopnék egy pár tízezer forintos biciklit és a a bicajt megtalálnák nálam de azt nem tudnák bizonyítani h én loptam el?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

És akkor miért van nálad? Ha nem a tolvaj vagy, hanem az orgazda, azzal sem leszel jobb helyzetben. Ha pedig valakitől valahonnan "vetted", akkor neked kell bizonyítanod ennek megtörténtét, amit nem tudsz.

Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy lesz bizonyító erejű kamerafelvétel a lopás helyszínéről vagy környékéről, amin rajta vagy. Az elsők között van a lopás bejelentése után, hogy a helyszín vagy környék térfigyelő-, és lehetőség szerint magánkamerái felvételét visszanézik, így még az sem számít hogy nem volt szemtanú. A másik meg az ujjlenyomatok felvétele, és ha a helyszínen ott volt a tiéd, akkor megint nincs mit kimagyarázni.

2021. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Es mit mondanal tesa, hogy kerult hozzad? Odaejtette a kismadar?


Ha nem lopasert, akkor orgazdasagert vesznek elo. Mivel a bunjel nalad van, azt vagy te loptad, vagy valaki akit ismersz nalad hagyta. A rendorok se hulyek am, a magadfajta kiscsicskakbol hamar kiszedik am hogy ki vitte oda es nehez oket megetetni kamusztorikkal hogy biztos amig aludtal a rosszakaroid tettek a bezart sufnidba...

2021. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
mert ha azt mondom h vettem az utcán valakitől mit tudnak tenni? semmit
2021. jún. 27. 16:20
 4/18 A kérdező kommentje:
ujjlenyomat és kamera meg nagyon könnyen kijátszható
2021. jún. 27. 16:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

LOOL... Ha az utcan vetted, mutasd meg ki volt. Adj rola szemelyleirast. Idopontot is, amikor vetted, hiszen ha igazat beszelsz, a kamerafelveteleken is latszani fog.


Tudod mit, csinald. Legalabb nem lesz veled gond egy fel evig, amig elozetesben csucsulsz. Es koszond meg a sorsnak ha a rendorok talalnak meg elobb, nem a tulajdonosa.


Nem veletlen hogy a bortonok azokkal vannak tele, akikkel. Minden piti tolvaj azt hiszi o a bunozo langelme, csak hat...

2021. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
add vissza a gazdájának! mindenki jobban jár!
2021. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán szokj le a lopásról, kis retek.
2021. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
sötét volt nem láttam nem tudok személyleírást adni + kertvárosban vettem ahol nincs kamera :D legalábbis ezt mondom és innen nem tudnak mit kezdeni velem
2021. jún. 27. 17:53
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

"és innen nem tudnak mit kezdeni velem"

várd ki a végét!

a kérdés mentve, jelentve!

visszakereshetőek az adataid a szolgáltatónál

így kell alaposan rá...ni! Cumi! :D

2021. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem magy cucc egy ilyen biciklitolvajt megfogni. A védekezésül gyorsan cáfolható. A faluban nem életszerű az hogy csak úgy az utcán veszel egy biciklit ugy hogy semmit nem tudsz az emberről. Másképp meg ugyis leveszik az ujjnyomatodat, azt meg összevetik azokkal amit a szemlén találnak.

Ha tanú felismer szintén buktad.

Meg azt is magyarázd el este hogy veszel egy tök ismeretentől biciklit? Honnan tustad hogy ott és akkor ott lesz. Nem lennél egy nehéz ügy.

2021. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!