Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő ha a ház nem az...

Mi a teendő ha a ház nem az én nevemen van hanem az exem apjáén, én újítottam fel teljesen egyedül a házat de az exem nem hagyja hogy kifizessem őt.?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt külföldön dolgoztunk mikor vettünk egy házat közösen, azonban mivel nem voltunk otthon így az exem apja nevére került a ház. Az exem semmit nem segített a felújításban és nem is dolgozott. Azóta sincs munkahelye. Arról hogy kifizessem őt és elhagyja a házat, nem akar hallani. Azt mondta 2 évvel ezelőtt ha meglesz a pénz szól. Most viszont tovább nem tudok várni ezért felkeresem hogy közös nevezőre jussunk. Előtte viszont szeretném tudni milyen lehetőségeim és esélyeim vannak amivel vagy beperelés nélkül vagy bepereléssel megkaphatom a részem. Járt már valaki így ? Mit lehet tenni? a válaszokat előre is köszönöm

27F



2022. júl. 6. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval vettél egy házat az ex apósodnak.

Vennél egyet nekem is?

2022. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Exed apjának van egy háza.

Ha van mindenről számlád amit a felújításkor fizettél, akkor azt talán visszakaphatod.

2022. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen fszságot csinálni komolyan. Te kerested a pénzt és elajandekoztad az exed családjának. Sürgősen keress elő minden papírt, levelezést, amivel ezt igazolni lehet, aztán irány az ügyvéd!
2022. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qkker1 ***** válasza:
100%
Ezt megszívtad, ha nincs semmiről papírod!
2022. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!