Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam (fiú)...

Van egy osztálytársam (fiú) akimostanság mindig rágja a körmét meg egyedül szünetekbe is zenét hallgat meg haza fele menet is és nem tudom,hogy ez azt jelenti-e,hogy szomorú,de szeretném vele tudatni,hogy bármi van én meghallgatom,mert tudom,hogy (?)

Figyelt kérdés
Volt már ""családi gond"" mert elmondta, hogy mi, de azt nyílván nem írom le, és lehet, hogy ""nem mondhatja el senkinek"" mert mostanság mindig egyedül van, csak nem akarok oda menni hozzá, mert nem akarom , hogy felre ertse meg, hát nem tudnék neki mit mondani..és tudom hulyeség meg, hogy túl reagálom, de ha valaki tud adjon már tippet..plz
2022. jún. 7. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"de szeretném vele tudatni,hogy bármi van én meghallgatom"

Ugyanezt elmondhatod neki is, nem kell virágnyelven fogalmazni hozzá. Ha nem akarsz vagy akarja személyesen megbeszélni ezeket, ajánld fel a netes csevegést - van, aki élőben zárkózottabb és a neten nyitottabb.

A körömrágást stresszlevezető pótcselekvésnek szokták tekinteni, amivel a feszültség és figyelem elterelhető. Nyilván ha nem szűnik meg a kiváltó dolog, akkor a körömrágás sem fog. De talán még mindig jobb, mint aki vagdossa magát, a neten jobban elterjedt ez a módszer.

2022. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Mi az istent értene félre? Kezdj el vele beszélgetni, nem a családi ügyeiről, hanem bármiről. Ha jóba vagytok, akkor majd a családi ügyeibe is beavat.
2022. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A körömrágás az idegesség, a stressz miatt van. Le is írtad, hogy mi az ami körülötte történt. Na, az bántja őt.

Menj oda hozzápl. azzal, hogy látod, hogy az utóbb időkben megváltozott, körmét rágja, visszahúzódóbb lett, tehát ha tudsz, nagyon szívesen segítenél neki.

2022. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!