Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hová forduljak, ha rendszerese...

Hová forduljak, ha rendszeresen bántalmaz a férjem, de nem vagyok életveszélyben?

Figyelt kérdés

Jogi és gyakorlati tanácsra, anyagi segítségre van szükségem. Tudom, hogy az utóbbi csak költői, de a teljesség igényéhez hozzátartozik.

Mit tehetek, ha elhagynám, de nincs hova és nincs miből? Ha lenne miből, lenne hova is. Nem nagy összegről van szó, de nem vagyok hitelképes sem az alacsony jövedelmemmel és a betegségeimmel.

Hogyan jöjjek ki ilyen helyzetből?

Az albérlet sajnos nem opció, mert több hónapos táppénzen szoktam lenni betegségekből adódóan, s legalább fedél legyen a fejem felett. Családom, ismerőseim nincsenek, csak egy cica tartja a lelket bennem.

Ki hogyan tudna megoldani egy ilyen helyzetet?



2022. júl. 3. 15:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem is voltak különböző bajaim a bántalmazó kapcsolatban - ennyirenem volt durva! -, és amint kikerültem abból a környezetből,elmúltak.

Mondd meg neki, hogy semmi köze a pénzedhez,állj a sarkadra, és igenis kezdj el félrerakni. Hazudd azt, hogy kevesebb fizetést kapsz az infláció miatt, vagy valami.

És örülök, hogy nem dőlsz be annak, aki jobb jövőt ajánlott, mert valószínű kamu!

2022. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!