Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha elveszem feleségül az...

Ha elveszem feleségül az ukrán barátnőmet, akkor számíthatok rá, hogy behívnak az ukrán hadseregbe és elvisznek a frontra harcolni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 20:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Igen, kicsit előre szaladtam, lehet még csak össze se jövünk, ezt majd a jövő eldönti. :) Kárpátaljai magyar a hölgy és anyanyelvi szinten beszél magyarul. Én meg magyar vagyok és több nyelven is beszélek, többek között ukránul is, mert megtanultam hobbiból.
2022. jún. 10. 17:34
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem titok kérdező..

Tanfolyamon vagy hol tanultál ukránul?

Csak azért érdekes ez nekem, mert ahol dolgozom az 1 ezer fős cég ahol a dolgozók 80% ukrán és a felük fiatal nagyon szép csaj.

Mert gugli fordítózva is fel lehet csípni őket, de az nem az igazi.

Gondolom tudod hogy oroszul talán jobban beszélnek mint ukránul.

Akkor miért ukránul tanultál?

2022. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Én is egy ilyesmi cégnél dolgozom. Saját magam tanultam, duolingóval kezdtem, aztán youtube videók, twitch, fordítások és bent a gyárban meg beszélgetek az ukránokkal. De tervezek még valami tanfolyamot, hogy a nyelvtani részeket jobban elmagyarázza valaki. Azért az ukránt tanultam, mert azért mégis csak ukránok és nem oroszok a kollégáim. Hasonló a két nyelv, de azért vannak lényeges különbségek.
2022. jún. 10. 19:44
 24/29 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes hogy ezt írod mert én is ezt gondoltam róluk.

Meg eleve sokkal jobban tetszik az ukran nyelv mint az orosz.

Egyedibb.

Megis inkább oroszul beszélnek.

2022. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyázz vele, tapasztalat.
2022. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Minden nővel vigyázni kell, tapasztalat!! :D
2022. jún. 13. 08:41
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a csaj?
2022. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nagymamáját előbb vezénylik ki a frontra, mint téged. No para.
2022. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ember te mar azon filozol, hogy feleségül veszed holott még csak ismerkedtek. Inkább azzal vigyázz miután megkapta, amit akar, és hidd el tapasztalatból beszélek, nem sok helyed lesz az életében. Baromira vigyazz velük, mert azt hinné az ember, hogy csóróságból jönnek és megbecsülik azt, ha jó velük az ember és ad nekik, de ez közel se így van. Abba a pillanatban el leszel dobva, ha jobb kinézetűt talál magának nálad, arról már nem is beszélek, ha jobb anyagi helyzetűt, főleg ha a csaj fiatal.
2022. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!