Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Édesapámat keresem! Ukrajnában...

Édesapámat keresem! Ukrajnában dolgozik egy élelmiszeriperi gépészmérnök vállalat vezetője. A nevét (? ) nem tudom pontosan. Ő maga is ukrán. Azt hiszem így hívják nem cirill betűkkel leírva: Vasili Nikolaevic Kropivnitzky.

Figyelt kérdés

a név nem pontos viszont kiejtve így hangzik

Vaszilij Nyikolájevics Kropivnyitcki. A családnév lehet hogy nem ez de biztos hogy hasonló.


2013. máj. 13. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szia.A helyedbe én facebookon csinalnak egy képet amire ráírnám hogy keresem az apám stb.biztos sokan megossztanak es hamarabb megtalalod.
2013. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet de direkt ide írtam. Utálom az ilyen dolgokat a facebookon, illetve nem oda valónak tartom azt. ITt sok érdekes ember mogfordul hátha tud valaki segíteni. FB-ot semmiképpen sem fogom igénybe venni max végszükség esetén.
2013. máj. 13. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
pedig a face-en a vilag minden pontjarol regisztralnak, ide meg 80% magyar felhasznalo van. A 20% meg a kornyezo orszagok MAGYAR polgarai,tehat olyan kulfoldi nincs is aki nem beszeli a nyelver mikozven face-en van pár millió...
2013. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a facet javasolom. A keresőbe beírva kiad egy Ukrajnai Magyarok oldalt is. Ott biztosan többet tudnának segíteni. Sok sikert!
2013. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A születési anyakönyvi kivonatodban nincsen benne a neve?
2013. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsen benne. Az anyai nagyapa neve van benne
2013. jún. 6. 10:08
 7/8 anonim válasza:
szerintem vkontakt-tal próbálkozz, ez is közösségi oldal és az oroszok/ukránok szerintem inkább ezt használják mint a facebookot.
2013. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült megtalálni?
2021. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!