Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elökészitö ülésnél,ha volt...

Elökészitö ülésnél,ha volt vala_ki pàrtfogàsba mert bünt követett el és felfügesztet börtönt kapott,de a probaidö alatt csinàlt màs büncselekményt is,akkor az elökészitö ülésnél ha letagadja,hogy bünös,menyi idö mulva lesz a rendes tàrgyalàs?

Figyelt kérdés
Ki_nek mi a tapasztalata?

2022. jún. 3. 07:29
1 2 3
 1/22 qkker1 ***** válasza:
Kérdezd a bírót vagy a kirendelt ügyvédedet Levike!
2022. jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem levike vagyok azt hittem van aki tudja menyi ido kb
2022. jún. 3. 08:18
 3/22 A kérdező kommentje:
Mert azt tudom hogyha mindent bevallok es a targyalasrol lemondok akkor egybol elitelhetnek nem kell targyalas,de ha letagadom akor menyi ido utan lesz a targyalas,es akor kb a felfugesztett buntit amit kaptam par evet meg az uj bün amit csinaltam oszesen menyit kaphatok
2022. jún. 3. 08:21
 4/22 A kérdező kommentje:
Mert felfugesztet probaido alatt csinaltam a hulyeseget ha jol tudom az a ketto oszefog adodni
2022. jún. 3. 08:22
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így megmondani. Attól függy mennyire leterhelt a bíró. 6 hónapon belül valamikor.
2022. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert kaptam 3 evre felfugesztetet de most jart le februarba viszont tavaly szeptemberbe csinaltam uj buncselekmenyt. Hat 5_8 ev korul lesz az uj buncselekmeny meg ahogy olvastam viszakapom a felfugesztet éveket is es gondolom osze adodik majd a 2 bunteny,mert ugy olvastam a neten ha bevalom es lemondok a targyalasrol akor elo targyalason mar iteletet hoznak es kedvezobbet,de ha letagadom akor menyi ido utan lesz a rendes targyalas?? Hogy szabadon hagynak elotargyalason es majd ha lesz a targyalas a rendes akor majd oda kell menem? Vagy elozetesbe ? Nem tudom
2022. jún. 3. 15:24
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha előkészítő űlésen bevallod, lemondasz a tárgyaláshoz való jogodról, akkor lehet olyan is, hogy a bíró valami miatt nem fogadja el és nem hoz ítéletet, de 99% -ban beismerés, tárgyaláshoz való jogról lemondást követően elfogadja a bíró és ítéletet hoz. Végzéssel fogadja el.


Ha szabadlábon vagy én azt ajánlom ne tegyél beismerőt, ha bizonytalan a dolog és nem akarsz beismerőt tenni, ezzel nagyon el lehet húzni az ügyet, ha az is célod. Akár egy két év múlva is lehet az ítélet, ha nem 1, 2 tárgyalási napot tart a bíró, hanem 8-10 et is. Lásd a VV Fanni ügyben is két éve tárgyalnak.


Amikor meggyanúsítottak és akkor nem kerültél előzetesbe, akkor már nem is fogsz, esetleg csak akkor ha kötelező idézésre nem jelensz meg.

2022. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
1 kotelezo elo ulesezesnel nem voltam jottek a biroi kezdes elott a rendorok de nem voltam otthon,korozest adtak ki hetek mulva jottek,par orat rendorsegen voltam es vittek a birohoz az 1 honap elteltevel lituzte az uj elo ulesezest ami most lesz a napokra,elfogok meni mert mondta a biro ha nem mek akor bortonbe zarnak az azt koveto elo ulesezes kituzesig,szoval ott leszek,kaptam felfugesztetet azalatt csinaltam ujat ezt amire most lesz majd az elo ulesezes,interneten azt olvastam osze adodik,akkor ha elmek a targyalasra es nem teszek beismero vallomast akor. Honapok mulva lesz a targyalas? Ha ott is tagadom akor megint honapok utan lesz a kovi targyalas? Es igy tovab? Elozetes letartoztatasba nem fognak tenni?
2022. jún. 3. 21:50
 9/22 A kérdező kommentje:
Am nem baj ha tavaly bevalottam a rendorsegnek hogy ugy tortent ahogy mondtak? Nem baj ha a birosagon meg letagadom?
2022. jún. 3. 21:53
 10/22 A kérdező kommentje:
Varom a hozza ertok valaszait
2022. jún. 4. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!