Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak én érzem azt hogy nehéz...

Csak én érzem azt hogy nehéz bíróságon dolgozni és leszívja az egész agyam a nap végére? Egy szem szabad időm nincs nap végére kuka vagyok

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem dolgozom ott, de meg is érdemlik. Sokat keresnek más emberek nyomorán, és síkbuták. Most pl. Budaházy perében vagy 13 év után voltak képesek ítéletet hozni, még mindig nem jogerős, és nem vették figyelembe az enyhítő körülményeket sem.
2022. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én meglátásom az, hogy összességében dolgozni, mint olyan, szar:D
2022. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen alkalmazottnak lenni mindenhogy sz.r
2022. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz bíróságon?

Én nem dolgozom ott (legalábbis nem alkalmazottként), de sokat vagyok benn mint ügyvéd. Ismerek elég sok bírót, fogalmazót, titkárt, leírót, biztonsági őrt.

Összességében azt vettem észre, hogy vannak bíróságok, ahol jó a hangulat, és szeretnek ott dolgozni (PKKB-n a legtöbb ismerősöm tényleg szeret lenni), és van, ahol mindenki rosszul érzi magát, státusztól függetlenül, mert rossz a hangulat. Ezekről jönnek is el, amint tudnak.

2022. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!