Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem fog bántani az ügyvéd?

Nem fog bántani az ügyvéd?

Figyelt kérdés
Tavaly szórakozóhelyen ittasan dűtöttem-borítottam sajnos, elvittek a rendőrök, garázdaság miatt folyt az ügy majdnem egy évig. Védőt rendeltek ki, viszont van egy ügyvédismerős srác, aki felajánlotta, hogy elvállom-e hogy ő képviseljen, ha igen, ő visszamondja a kirendelt védőt. Azt mondta, hogy nem jut el az ügy bíróságig, elintézi. 400 ezerben állapodtunk meg, azt mondta ráér részletben fizetni. Nem tudtam fizetni, az eljárás bíróhoz került, aztán nyaggatott, hogy mostmár valamennyit jó lenne fizetni. Közben ítélet is volt 1 év 3 évre felfüggesztve, elfogadtam, az ügyvéd is a vádhatóság is, jogerős befejeződött. Ez volt múlt csütörtökön. Azt mondta utána az ügyvéd, hogy kedden menjek be fél 4-re és vigyem a 400 ezret. Mondtam rendben, csak húsvétkor utazok apámhoz és kérek tőle, mert nemrég adta el a kocsiját. Voltam apámnál, nem adott, részegen mondta, hogy a háztetőt csináltatja meg belőle. Ma felhívtam az ügyvédet, mondtam, hogy nem adott fater pénzt, sajnos nincs. Azt mondta, h akkor is menjek be holnap fél 4-re. Vajon miért menjek be? Nem fog megverni? A kérdést komolyan kérdezem.

2022. ápr. 18. 18:01
1 2
 11/11 qkker1 ***** válasza:
100%
Na itt bukott ki, hogy kamu az egész sztori!
2022. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!