Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyit kaphatok 30 tő beéretl...

Mennyit kaphatok 30 tő beéretlen, kültéri marihuánával való lebukásra, és egyértelműen rám bizonyítható?

Figyelt kérdés
Az okoskodó mennya'csába köcsög drogosok kíméljenek, egyenes válaszokat várok.
2010. szept. 7. 23:16
 1/7 Harrr ***** válasza:
0%

Egyenes válasz:


Sajnos nem eleget.



Egyébként érdekelne, kültéren ilyen időben hogy érik meg neked a mariska. Sok problémám megoldanád :D

2010. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemtom de mennyiert mered?
2010. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a választ, de én a helyedben óvatosabb lennék, ha nem csak elméleti szintű a kérdésed, mert az IP címed sok mindent elárulhat. Az engem is érdekelne, hogy ilyen időben mire mész a kültéri ültetvényeddel.
2010. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A marihuána az már a betakarított, kiszárított "termék". Aminek még töve van azt vadkendernek hívják. 3-5 év.
2010. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
ui:remélem megbuksz.
2010. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos életfogytiglant nem kaphatsz, ezért nem kaphatsz eleget
2010. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Néhány évet, és ha kijössz, akkor utána ugyanezt fogod csinálni, csak okosabban, mert a börtönben eltanulod a módszereket, hogy hogyan termessz kábszert lebukásmentesen. Fantasztikus.

Amúgy 3-7 év. Remélem minnél több. Mondjuk 40.:)

2010. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!