Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Micsoda dolog megbüntetni...

Micsoda dolog megbüntetni azért azt a kesznyéteni férfit mert tolvajok ellen villanypásztorral védte uborkáját?

Figyelt kérdés

[link]

Amúgy olvasható a cikkben, hogy figyelmeztető táblát tett ki a kertjébe sőt eleinte csak kisfeszültséget vezetett bele akkumulátorról csak a aljas tolvajok azt is ellopták mint minden mást és ezután vezetett bele csak nagy feszültséget ami agyon csapta a részeg tolvajokat akik egyébként tudtak a villanypásztorról.

Kint volt a tábla másrészt milyen dolog más magánterületére behatolni? Nem bűnöző csak a saját tulajdonát védte milyen alapon indítanak ellene büntetőeljárást? Ilyen alapon bárkit meglehetne büntetni azért is ha valakinek hosszabítója van magánterületen mert ha bemegy a házba és a hosszabító konektorjába beledug fémdrótokat akkor is agyoncsaphatja az áram vagy másik példa büntessük meg az áramszolgáltatókat amiért vannak nagyfeszültségű vezetékeik a magasban és ezzel veszélyeztetik azokat akik esetleg felmásznak oda kábelt lopni. Szánalmas az igazsság szolgáltatás még a bűnözőket védi de hát ez Magyarország. Mi erről a véleményetek?


2010. szept. 7. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen tette, hogy ott volt a villanypásztor. Nehogymár még én legyek elküldve a fenébe azért, mert pár idióta hozzám jár át esténként megtömni a bendőjét.

Én akkora feszültséget vezettem volna bele, hogy porrá égjen az az ember, és akkor rám se lehetne bizonyítani :D.

De amúgy, komolyan. Ha van olyan hülye, és megkockáztatja, hogy ráz-e, akkor ... ő baja. De az én gyümölcsösöm az enyém, nem a szemközti cigánykereké.

2010. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
cigánygyereké* :P
2010. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Abszolút jogosan tette szerintem.

Nem a kinti kerítésben volt áram,hanem egy belső kerítésben.Na oda hogy kerül valaki?

Másrészt kivolt táblázva neki többhelyen is,hogy nagyfeszültség.

Legalább egy a társadalomba nem illő emberrel kevesebb van.

Tudjátok lehet hogy visszanől az uborka,de a bácsi abba a pénzét,energiáját fektette,azért hogy neki legyen ennivalója,nem pedig azért hogy egy söpredék -3al egyenértékű ember egye meg.


Az más kérdés hogy akár gyerekek is bemászhatnak a labdájukért,de ez elég valószínűtlen mivel át kell tudni mászni először egy kerítést,amit egy olvasni nem tudó gyerek nem igazán tud.

2011. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
AZ emberölés az emberölés. Abortusz, villanypásztor, kivégzés mind emberölés nincs külömbség. A vég kezdete ha az egyiket megengethetőnek tekinti a tarsadalom.
2011. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom az én váram az én házam és a keritésen belül lehet gyereket moresztálni az rendben van, rögtön nem vonatkoznak rám a törvények a társadalmi szabályok.
2011. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 doboszoli ***** válasza:

Azért a kettő nem azonos kategória. Igaz, hogy mindkettő "törvényellenes" cselekedet, de az általánosítás soha nem hoz reális eredményt.

Azonosan ítélhető-e meg a rablógyilkos, és a százszor hülyére vert nő, aki százegyedszerre felkapja a konyhakést, és odaszúr? Mindkettő embert ölt, de azért árnyalatnyi különbség.

2011. febr. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az nem villanypásztor, ami a 230.

Az elektromos kerítésre meg igen jól meghatározott szabványok vonatkoznak.

2023. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!