Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ilyenért jár bármiféle...

Az ilyenért jár bármiféle börtönbüntetés vagy bírság? Ez nem bűncselekmény?


2021. dec. 24. 13:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
nem volna kár értük
2021. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Börtön nem, de akár egy felfüggesztett.


A nő beteg (agyilag is) még gondolkozik a feljelentésen, nem lehet eligazodni rajta.


Amúgy kijárna ennek a Sodinak a börtön, erős pedofil hajlamai vannak a csávónak, jogilag védett nudista oldalakat néz, és arra maszturbál, ahol kisgyerekek is vannak a képen.


Sajnos a magyar rendőrség idióta, így csak egy házkutatás volt nála, mivel nem találtak semmit, ezért elengedték...

2022. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

13


Ha te jobban tudod, akkor fejtsd ki, és magyarázd meg hogy miért nem pedofil hajlamú egy olyan ember, aki olyan nudista képekre (bevallottan) maszturbál ahol a kisgyerekek vannak, hasonló nudista környezetben mint a felnőttek, gondolom nem kell kifejteni jobban, undorító!


Mivel az ilyen jellegű oldalak (régebben) magazinok teljen legálisak valami jogi szabály miatt, ezt konkrétan Sodi fejtette ki nagy büszkén.


Te nyilván Tajgi, vagy valamelyik hasonlóan beteg barátja vagy Sodinak, így érdemi, normális kommunikációra alkalmatlan vagy.


A fenti szöveg leginkább az ide tévedő random embereknek szól!

2022. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 hardenberg válasza:
19%

Senki sem fog ezzel foglalkozni, túl sok adminisztrációval jár. Talán könnyű testi sértés a megnevezése. De itt gyilkosságokat is meg lehet már úszni, ebben a hűdenagy szabadságban.

Azonban az a sodiforumnak nevezett élettelen ratyirambók gyülekezete, akik minden percükben egy másik élettelen kretén megrohadt életén csámcsognak, na ott is gyilkosságokra, testi sértésekre való felhívások hangzanak el, plusz folyamatos zaklatás és károkozás az értintett másk kretén irányában, szóval ez a szeméttároló is kiűrítésre kerülhetne már, túl régóta szennyezi a netet.

Gondolom sok olvasó jön onnan, szeretném velük tudatni, hogy ti ugyanolyan, ha nem betegebb gyáva gyűlölködők vagytok, mint a Sodi nevezetű kretén. Egyszerűen máshogy nem lehet értékelni reálisan a ti tevékenységeteket.

2022. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14


Igen onnan is vannak bizonyos emberek akiket (ha lenne név és arc) akár felelősségre is lehetne vonni, úgy mint Sodit!

2022. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

14-15

Mert ti miben vagytok jobbak?

Vagyis én tuti ne nézzek ilyen hülyeséget,mert van saját életem,de mi közze hogy mit nézzek és ahhoz között hogy milyen ember vagyok?

Mert biztos gyerek gyilkos,mert mondjuk sodit nézz,vagy mindenki tróger aki tibi atyát nézz

2022. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

16


Én most találtam ide, eltudnád nekem magyarázni ki az a Sodi, Tajgi, Sodifórum, sittessanyi, ki az akit megerőszakoltak a börtönben ?


Sajnos nem tudom, nem követek ilyesmit, nekem van életem, viszont midenhol ezt látom mostanában.


Előre is köszi a felvilágosítást!

2022. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Én rákerestem erre a pár névre amit a 17-es ír, ezt találtam:


Kiss Roland


19.B.31.720/2013 - zaklatás

15.B.26.406/2010 - személyi szabadság megsértése és más bűncselekmények

3.B.21849/1994 - garázdaság

2022. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

16-os válaszomban Zsozsét atyát akartam írni,na most mind1

17-es

Én viszont arra reagáltam:

"Gondolom sok olvasó jön onnan, szeretném velük tudatni, hogy ti ugyanolyan, ha nem betegebb gyáva gyűlölködők vagytok, mint a Sodi nevezetű kretén. Egyszerűen máshogy nem lehet értékelni reálisan a ti tevékenységeteket."

Vagyis én értettem félre,de ha én random felmegyek az netre,és pl:sodiforum.net,és csak pár szöveget elolvasok,de nem csinálok semmi,akkor ugyan úgy szemét vagyok?

2022. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

19


Szerintem nem vagy szemét.


18

Uh szóval ez a Kiss Roland egy bűntettet előéletű személy ?

2022. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!