Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » UCC-OTTP Törvény most tényleg...

UCC-OTTP Törvény most tényleg létezik?(Tovább lent!)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez a törvény tényleg létezik?

Nem vagyok hitetlen, de naiv sem.. Viszont itt olyanokat mondanak, meg videóznak le emberek, hogy megszüntetik ellenük az eljárást stb.

Van akit elmebetegnek nyilvánítanak úgy, hogy láthatóan nincsen semmi baja az embernek, csak így nem kell eljárás alá vinni stb.


Van a Mihály is, aki a főszóló! Több mint 10 éve nem fizeti a hiteleit, és nem rakják börtönbe, ne fizettetik ki vele, semmi!


Hogy is van ez akkor most?


Sokan lehülyézzék őket és talán azok is, de mi van ha mégsem? Mi van, ha igazuk van? Mert VALÓBAN nem csinálnak velük semmit, és ez a roh@dt érdekes, ezt nem tudom megérteni..

Másokat egyből raknak adósak börtönébe, meg ilyenek, az UCC törvény alkalmazóit pedig nem..


🤔



#UCC #OTTP #UCC-OTTP
2021. dec. 17. 12:22
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
80%

Kedvenc összeesküvés elméletem.

Amúgy adósok börtöne ma már nem létezik.


Ha annak a Mihálynak nincs miből vonják, akkor ennyi a kérdésedre a válasz.

(Hiába villog mondjuk ferrarival, ha az nem az övé, akkor nem tudnak vele mit kezdeni, nem tudom kiról van szó a ferrari csak példa)

2021. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nincs kifejezetten adósok börtöne, de az fix, hogy bevarrnak napi 5000Ft-osával leülni.

Legalábbis tavaly még így volt, mert egy ismerősömnek be kellett vonulnia.

2021. dec. 17. 14:15
 3/23 anonim válasza:
100%

De hé, kevered a büntetőjogot a polgári joggal.

Egy adósság miatt nem ítélnek pénzbírságra amit ha nem akarsz fizetni leülheted. Ez bűncselekmény esetében van.

2021. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy a rendőr megbirságol, és te nem fizeted be, az nem egyelő azzal, ha egy hitelt nem fizetsz.


Ismerek embert akinél bebukott a hitel. Elvitte a bank az ingatlant, de még maradt hitele.


Van autója, háza fizetese de mégse vonnak semmi. Az, hogy miért végtelenül egyszerű.


Minden a párja néven van, mindent oda vásárolnak, fizeteset pedig feketén kézbe kapja.

Él mint hal a szatyorba, vígan elvan, van egy csomó hitele "mégse kell" fizetnie. Ki lehet ezeket játszani, nem kell hozzá össze esküvés.

2021. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet.

Csak akkor nem értem, hogy miért híreszteli, meg miért nem tud érdemben reagálni rá a bíróság, hatóság stb.

Meg amikor Ő maga rakta fel a rendszámot az autójára, illetve Ő maga csinált sajátmagának jogosítványt, és semmi!

Nem csinálnak vele semmit, azért ez is elég érdekes.

Küldték neki a csekket is rendőrségtől, küldött nekik valamilyen szerződést, majd Ő is kiszámlázott nekik valamit... És megszüntették az eljárást ellene.


Vagy nagy mágus a csávó, vagy van ebbe valami. :D

Komolyan nevetségesen hangzik, meg nem is tudom elhinni, de azért ezek amiket Ő átélt, mind az Ő igazát bizonyítja.

2021. dec. 17. 15:28
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

Félre ne érts, de te beszéltél, ott voltál azokkal a rendőrökkel esetleg? Most az emberünk facebookon, neten, akárhol megoszt dolgokat...bármit lehet manipulálni, kamu dolgokat feltenni.


Nézd másik oldalról, emberünk minden sz*rt hamisít, kamu dolgokat tesz fel és ez rengeteg embert elér. Rengeteg megosztás, stb. Tökéletes marketing, simán pénzt lehet csinálni belőle.


Ha a csávó egy zseni, akkor simán pénzt csinál abból, hogy embereket hülyít ezzzel.

2021. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Persze, jogos, mert nem beszéltem vele személyesen.

Videókat találni az interneten rendőri intézkedés közben, meg bíróval tárgyaláson stb.


Azt nem tudom, hogy csinál-e belőle pénzt, de nyilván biztos sokan beleugranának.

Valljuk be, tök jól hangoznak azok amit leírnak ezek a “törvények”, de az szinte biztos, hogy valamit nagyon félreértettek.


Ellenben ha igaz amiket állít és tényleg átment ezeken a dolgokon, akkor fogalmam sincsen, hogy mi a helyzet.

Mindent amit tud azt videóra rögzít, de nyilván nagyrészt bent tudja, vagy nem akarja nem tudom.


Mindenestre elgondolkoztat így, vagy úgy.

2021. dec. 17. 23:35
 8/23 anonim válasza:
0%
Nem értelek.Mit vársz egy ilyen országban ? Azt mondják igen ez így van ? Tagadják erősen mert az hozza a pénzt.De ! Ne hagyd magad megvezetni tájékozódj.Kezdetnek ajánlom keress rá a tények nyilatkozatára !
2021. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem az várom, hanem azt, hogy tegyük fel valós.

De ezt a bíró amikor elítél Téged, ugyanúgy börtönbe fog zárni, hiába hivatkozol Te bármilyen UCC törvényre!

Még ha igaz is, semmit nem ér, mert nem tudod érvényesíteni az abban foglaltakat!


Tehát kérdezem Én, mit érsz el vele, ha valós?

Ha tagadja az állam, ha nem tudod érvényesíteni?


Ugyanúgy lecsuknak Téged ha elkapnak és teszem fel füvet árulsz, vagy fegyvert stb.

Hiába a Rendőrség, Police nem létezik stb.

Le fognak ültetni Téged!


Tehát igen, nem értem ezt az egészet az UCC hívők részéről.


Erre tudsz-e mondani valami?

2021. dec. 25. 06:31
 10/23 anonim ***** válasza:
11%

UCC OPPT törveny nagyon is valós csak ezt eltitkoljak mindenki elől!!

A törvény meg valamikor 2012-ben lepett életbe és ezzel felszamoltak a magyar allamot, bankokat, végrehajtókat stb!

Ezt egy bíró is tudja csak nem mondja! Probaljak eltitkolni jogy tovabbrais a rabszolgasorsba hajtsanak minket!

Hivatalosan ha pl. Van hiteled akkor a banktol kerheted a tőlük kapott pénzed forrását és a bank hivatalos engedélyeit ami nem ütközik az UCC törvenybe! Na ilyen nem lesz! A bank nem fog majd értelmes valaszt adni, nem fog hivatalos engedélyt küldeni mert nincs! Illegális szarság az egész. Orrunknal fogva vezettek már 10 éve...

2022. okt. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!