Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok ezért?

Mit kaphatok ezért?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén voltunk discoba haverokkal, eléggé lerészegedtünk, de nem volt baj egy ideig. Kb éjfél 0 óra körül lehetett, kimentünk cigizni. Havernak volt egy gyerekkel régebbről egy balhéja, összefutottunk vele a disco előtt, elkezdték kóstolgatni egymást, majd vadul fenyegetőzni kezdtek, akkor már elég sokan nézték őket, mivel elég részeg voltam oldalról bevertem neki egy hatalmasat, majd mikor vissza akart ütni hárman rámentünk és leütöttük, akkor elfutottunk messze. Ennyi a sztori. Próbaidőre vagyok ítélve ez is számít gondolom. Elmesélem azt is mert gondolom egybe lesz véve a két ügy. Fél éve kb összegyűltünk kb 10-en, elmentünk akkor egy kocsmába, majd miután részegek lettünk mászkáltunk a belvárosban. Főtéren volt egy szintén nagy társaság, ők is ittak asszem. Odamentünk beszélgetni, majd a haverom ok nélkűl bevert az egyiknek aki össszeesett, majd egy nagyrészük elfutott, a maradékot szintén leütöttük.

Felfügg vagy sitt? Ügyvéd szerint felfüggesztett de félek



2021. okt. 29. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Bud Spencer is több mint száz embert ütött ki és megúszta böri nélkül😀

Semmi nem lesz, csak így tovább!😉

2021. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Remelem börtönbe vagytok már😉
2021. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11. Rajta vagyok, majd ha lecsendesednek ezek a dolgok

12. Haha, nem lesz semmi, beszéltem az egyik ügyész ismerőssel, kevés az esély sittre.

2021. nov. 5. 15:16
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ügyész ismerős persze. Szerinted melyik ügyész beszélget ilyen szutykokkal? Beszélsz bmeg és még hazudsz is.
2021. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!