Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hívogatnak politikai pártok....

Hívogatnak politikai pártok. A minap SMS-t is kaptam az egyiktől. Nem járultam hozzá semmilyen adatkezeléshez. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tegnap a fidesz, ma a jobbik.

Egyik számot tiltom, hívnak másikról.


A szolgáltatónál nem járultam hozzá sem marketing, sem közvélemény, se semmi ilyesmi célú megkereséshez.

Eddig nem is történt semmi.

Pár napja kezdődött, de már-már rendesen zaklatnak.


Egyiket felvettem, nyomatták a propaganda szöveget, kinyomtam, majd 10 perc múlva újra hívtak, és ugyanazt a szöveget mondta.

Utána már nem vettem fel, volt, amikor elutasítottam a hívást.

Feketelistára már a harmadik számot tettem két nap alatt és még mindig nincs vége.

Ez már zaklatás

Tegyek feljelentést? Vagy mit csináljak szerintetek?



2021. szept. 16. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
💩-d le, mást úgy sem tehetsz.
2021. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lesz@rnám de elég idegesítő, hogy 10 perc és egy óra közötti intervallumban folyamatosan csörög a telefon.

Megoldás a feketelista, de éppen most raktam be a negyedik számot (három már volt) ,most éppen megint a fidesz keresett (Mivel nem tudtam, kié a szám, felvettem) és Jakab Pétert szapulták.

Reggel meg pont Jakab Péter nevében kaptam SMS-t.

2021. szept. 16. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Hát azért azt nem hiszem hogy egyfolytában hívnak a nap 24 órájában. Hívnak 2-3-szor, kinkell bírni és kész
2021. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Ismeretlen telefonszámról érkező hivást nem fogadok.

Tudom, ezt nem mindenki teheti meg, de azt igen, hogy kinyomja a telefont, ha nem érdekli a propaganda - úgyis csak egy hangfelvételt játszanak be, "beszélgetni"nem lehet.

2021. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!