Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Dolgozok egy X nevű étteremben...

Dolgozok egy X nevű étteremben. Hogyan intézhetném el, hogy az egészségügyisek kimenjenek ellenőrizni?

Figyelt kérdés

A főnök egy f*szarcú bagoly, mkntsem támogató főnök. Fizetés nélküli túlóra, nincs 1 perc szünet sem, az se érdekli ha az ott töltött 10 óra alatt nem eszel. Ha beteget jelentesz, másnap üvöltve telefonál hogy hol a f*szban vagy, a sütő, fagyasztó és egyebek amiket használunk meg olyan rozsdásak, hogy hihetetlen. Okés, van 1-2 új dolog. Szuper. Ami nem hozza rendbe az esetleges gázmérgezést, ami szivárog abból a tetves tűzhelybōl a kirozsdállt lyukakon keresztül.


Azt hiszem van Magyarországon is olyan, hogy kimennek kérésre ellenőrizni a helyet, mindent alaposan átnéznek aztán elődöntik, hogy bezáratják az éttermet vagy sem, de nem vagyok ebben biztos.


Őszintén gyűlölöm ezt a helyet és a tulajt is. Észhez térítené egy ilyen ellenőrzés, ha meglátnák, milyen csodálatos az a hely.


2021. szept. 15. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem mondasz akkor fel?
2021. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
NÉBH a hatóság neve, akit keresel.
2021. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Küldesz nekik egy email-t egy erre a célra regisztrált email címről, ami nem kötődik hozzád.


Telefon: 06-1/ 336-9009

Fax: 06-1/336-9479

E-mail: ugyfelszolgalat@nebih.gov.hu

2021. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2, 3 köszi!


#1 azért, mert nem tehetem meg. Ha felmondok, cseszhetem az albérletet mert a főbérlő leszögezte, hogy csak akkor bérelhetem a lakást ha van munkám, valamint az élet, betegség és egyéb istenverte biztosítást is fizetnem kell, hozzá téve az ő gyógyszereit is. Emellett ígyis alig tudunk megélni a lányommal, azt meg nem tehetem meg, hogy biztos "következő munkahely" nélkül felmondjak és az ő árvasági pénzéből együnk. Már keresek munkát, csak nehéz ilyen 15 perces, semmit mondó interjúkra mászkálni, mikor kora reggel a gyereket kell megindítani a suliba, elviszem, 15 percre rá már nyitni kell így azonnal oda kell buszozzak, szinte egész nap szívni, haza, főzni, hogy legalább ő is tudjon enni valami főtt dolgot, aztán alvás és ismétlés. Sokkal nehezebb ez, mint azt sokan hiszik sajnos.

2021. szept. 15. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4: ha a munka fontos, akkor persze az is benne van, hogy bejelented, bezáratják, és nem lesz munkád
2021. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!